Hotelová škola Světlá a SOŠŘ Velké Meziříčí
Dnes je 2. února 2023, svátek má Nela, zítra Blažej.
  • Do poslední vteřiny napínavé utkání. Hokejisté HHK doma vydřeli výhru nad Vyškovem 4:3. Marcel Juráň vstřelil čtvrtý  rozhodující gól v závěrečné třetině.
  • Odpoledne otevřených dveří nechalo nahlédnout do všech zákoutí gymnázia. Třeba i na chemické pokusy studentů.
  • Ceny nafty a benzínu jsou na všech čerpacích stanicích totožné.
  • Na silnicích s maximální opatrností.
  • Zvrat v posledním okamžiku. Sobotní zápas hokejistů HHK s Kopřivnicí se během pár okamžiků změnil od vedení na prohru gólem 8 sekund před koncem třetí třetiny.

Velkomeziříčští hokejisté i podruhé těsně podlehli Valachům

SPORT - HOKEJ - 29. 11. 2022 - komentářů 0

Ilustrační foto.

Výsledkový servis zápasů A týmu HHK.

Sobota 26.11.2022

HC Bobři Valašské Meziříčí - HHK Velké Meziříčí 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)

Góly a asistence: 26:27 Bachánek (Finsterle, Andris), 49:50 Pokorný (Křivohlávek, Vávra) - 28:56 Trnka (Slabý, Doležal).

Sestava HC Bobři Valašské Meziříčí:

Slovák (Růžička) - Ďurkáč, Gréč, Sviták, Holiš, Hanák, Liss, Riedel - Finsterle, Bachánek, Pětník, Martinec, Vávra, Křivohlávek, Andris, Vavřík, Pokorný, Kozubík.

Hlavní trenér: Plšek Lukáš

Sestava HHK Velké Meziříčí:

Juda J. (Slavíček) - Švejda, Ambrož, Slabý, Trnka, Koželuh, Sedláček, Vlašín P. - Hasoň, Juráň, Oščádal - Strnad, Křenek, Doležal - Báňa, Burian V., Střecha F. - Vedral.

Hlavní trenér: Oberreiter Štěpán

Rozhodčí: Vaněk - Vengřín, Bartek..

Vyloučení: 2:6, využití: 0:0, v oslabení: 0:0.

Střely na branku: 40:22 (12:10, 16:8, 12:4)

Statistiky brankářů:

Slovák       (VAL)  -   95,45 % - 21 zásahů - 60 min.

Juda J.       (HHK) -   95,00 % - 38 zásahů - 59 min.

Diváci: 236

Program mistrovských zápasů mužů:

Středa  30.11.2022     HHK Velké Meziříčí - SKLH Žďár nad Sázavou,

začátek utkání v 18.00 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

Sobota  03.12.2022     HHK Velké Meziříčí - HK Nový Jičín,

začátek utkání v 17.30 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

Autor: HHK VM

3. 1. 2023 - Do Velkého Meziříčí podruhé přiletí znojemští Orli

Druhá liga se vrací po dvoutýdenní vánoční pauze, ve středu 4.1. do Velkého Meziříčí přijede největší favorit na postup do Chance ligy - znojemští Orli.

24. 1. 2023 - Velkomeziříčští potvrdili formu a vezou vítězství z Nového Jičína

Hokejisté Velkého Meziříčí navázali na dobrý výkon z posledního utkání proti Havlíčkovu Brodu a vezou cenné body z Nového Jičína! O vítězství meziříčského týmu tentokrát rozhodl hattrickem ve třetí třetině Milan Strnad...

6. 10. 2022 - Meziříčští vzdorovali favoritovi až do konce

Hokejisté Velkého Meziříčští ve 4. kole II. ligy potrápili největšího favorita východní konference.

3. 10. 2022 - Velkomeziříčští bojovali až do konce, body ale odváží Havířov

Ve třetím kole II. ligy přijel do Velkého Meziříčí jeden z favoritů východní konference.