Hotelová škola Světlá a SOŠŘ Velké Meziříčí
Dnes je 2. února 2023, svátek má Nela, zítra Blažej.
  • Do poslední vteřiny napínavé utkání. Hokejisté HHK doma vydřeli výhru nad Vyškovem 4:3. Marcel Juráň vstřelil čtvrtý  rozhodující gól v závěrečné třetině.
  • Odpoledne otevřených dveří nechalo nahlédnout do všech zákoutí gymnázia. Třeba i na chemické pokusy studentů.
  • Ceny nafty a benzínu jsou na všech čerpacích stanicích totožné.
  • Na silnicích s maximální opatrností.
  • Zvrat v posledním okamžiku. Sobotní zápas hokejistů HHK s Kopřivnicí se během pár okamžiků změnil od vedení na prohru gólem 8 sekund před koncem třetí třetiny.