Panorama Fitness: Vylaď u nás formu na léto
Dnes je 1. dubna 2023, svátek má Hugo, zítra Erika.
  • Motorkáři v sobotu v poledne zahájili sezónu společným setkáním na parkovišti pod rozhlednou. Více foto v galerii na našem Facebooku.
  • Vstupní turniket rozhledny byl rozšířen o další zábrany proti vniknutí.
  • Dlouhodobá uzavírka Záseka-Zahradiště dnes začala. Na mostě na Vrchovecké měla být kvůli vedení objížďky zúžená vozovka. Zatím je zde jen značka přednosti v jízdě.
  • Silnice do Mostišť je opět zavřená, probíhá kácení lesa. Objížďka vede přes Martinice. Více foto a video na našem Facebooku.
  • Na komín v Tasově již přiletěl čáp. Jak se mu daří můžete sledovat v pravém sloupci na titulní stránce portálu www.NovinyVM.cz

Závěr sezóny nedopadl podle našich představ

SPORT - HÁZENÁ - 7. 12. 2022 - komentářů 0

Foto ze zápasu.
Foto ze zápasu.
foto: archiv autorky

Na poslední 10. kolo jsme zajížděli na palubovku LIONS Hostivic. Za týmem, který byl před zápasem jen jednu příčku v tabulce nad námi.


1.liga žen

LIONS Hostivice - TJ Sokol Velké Meziříčí (15:9) 33:22

 

Nebyl to náš nejlepší start do zápasu, ale na druhou stranu domácí taky nebyly ve své kůži a taky se jim moc nedařilo. Ale v 9. minutě se probudily a začaly nás přehrávat jednoduchými individuálními akcemi. Obrana, která je většinou naší předností nám vůbec nevyšla a otevírala prostory pro soupeřky a ty to okamžitě využily. Takže do šaten se šlo za skóre 9-15 pro Hostivice.

 

Druhý poločas nezačal o moc lépe a my jsme hlavně bojovaly sami ze sebou a prosadit jsme se zvládly jen po individuálních akcích. Naděje na vítězství jsme definitivně ztratily, když na tabuli svítilo v 18. minutě skóre 28-15. Konec zápasu byl pro nás dlouhý - trápení v útoku i v obraně, okleštěná sestava a únava. Jediná naděje byla Iva Závišková, která nastřílela 12 gólů z našich 22. Konečné skóre 33-22.

Slova trenéra:

Myslím, že vánoční přestávka přišla právě včas. Poslední 2 měsíce trochu sami se sebou bojujeme, což je způsobeno mnoho dlouhodobými zraněními. To se podepsalo na nemožnosti střídání a neschopnost tedy hrát celý zápas ve stejném tempu.  Zatím jsme v půlce sezóně, a tak bych to rád shrnul.

 

Kolektivně: to je pravděpodobně něco, kde jsme udělaly největší progres, samozřejmě je vždy prostor pro zlepšení. Na čem bychom měli hlavně zapracovat je rozhodně komunikace na hřišti a komunikace při nepříznivých situacích. I když jsme ale měli v posledních zápasech potíže, házenkářsky jsme se zlepšili, a tak bych byl rád, kdybychom pokračovali v tom, na čem jsme začali pracovat na začátku sezóny.

 

Individuálně: taky jsme udělali nějaký pokrok, ale stále děláme až moc technických chyb jak v útoku, tak v obraně. To bude rozhodně můj/náš úkol na rok 2023 - zlepšení individuálních činností. S množstvím dlouhodobých zraněních a omezenými možnostmi budeme muset zapracovat i na fyzické kondici. Bude to hodně práce, ale já se těším. Když budeme pokračovat v práci a nastavením mysli i příští rok, tak věřím, že se na nás štěstí usměje.

 

Do jarní části vstoupíme v sobotu 12. února 2023, kdy je na pořadu regionální derby.

 

Hrály: Šiplová Petra - Závišková Iva (12), Pacalová Lenka (3/1), Doležalová Romana (2), Kuřátková Klára (2/1), Bibrová Tina (1), Cahová Kristýna (1), Koudelová Natálie (1), Puffer Natalie, Borkovcová Tereza. Trenéři: Quentin Lafon, Kateřina Závišková. 

 


Autor: Kateřina Závišková

Publikoval: -kas-

Čtěte také

6. 12. 2022 - Vítězný házenkářský turnaj v Rožnově

Starší žáci se vypravili v termínu 2. - 4. 12. 2022 na kvalitně obsazený turnaj Dobiáš Cup v Rožnově pod Radhoštěm. Turnaje se zúčastnilo celkem 10 družstev. Hrálo se ve dvou základních...

16. 11. 2022 - Minižáci házené odehráli další turnaj Ligy Vysočiny

V sobotu 12. listopadu odcestovali naši nejmenší házenkáři má další z řady turnajů ligy Vysočiny.

19. 10. 2022 - Důležité vítězství si z Prahy dovezly ženy

V neděli 16.10. odcestovalo naše družstvo žen odehrát zápas proti Praha Kobylisy - aktuálně poslednímu celku v lize. Nic jiného, než vítězství se tedy od našich hráček neočekávalo.

31. 1. 2023 - SANBORN CUP 2023 ovládlo Nové Veselí

Opět po roce jsme uspořádali turnaj SANBORN CUP 2023. Turnaj slouží pro družstvo mužů jako příprava a zároveň závěrečná prověrka před soutěží.


Komentáře ke článku


Facebook Twitter INSTAGRAM Youtube
MUZEUM Velké Meziříčí
Nejnovější Nejdiskutovanější Nejčtenější

NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.

Prodávejte on-line na kvalitním a responzivním e-shopu.
Nastavení cookies

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance
TOPlist