Hotelová škola Světlá a SOŠŘ Velké Meziříčí
Dnes je 29. ledna 2023, svátek má Zdislava, zítra Robin.
  • Zvrat v posledním okamžiku. Sobotní zápas hokejistů HHK s Kopřivnicí se během pár okamžiků změnil od vedení na prohru gólem 8 sekund před koncem třetí třetiny.
  • Fotbalisté A týmu FCVM v sobotu dopoledne sehráli první přípravné utkání.
  • Proč celý den svítí světlo na parkovišti ve Svitu je záhadou?
  • Kolem netradičního popelníku u Depa je velký binec.
  • Mezi Měřínem a Stráneckou Zhoří došlo k nehodě nákladního auta.

Volejbal 1. liga: Naše chyby nám brání být výše

SPORT - VOLEJBAL - 8. 12. 2022 - komentářů 0

Společné foto týmu.

Těch bodů mohlo být i víc. Stále je to v nás. Když neděláme chyby, tak hrajeme dobře a soupeře přehráváme. Potom přijde zkrat a po sérii chyb se zase patláme v tom našem marasmu.

Nejinak tomu bylo i v Hradci a Praze. V Hradci Králové byla zároveň mikulášská nadílka a ta přilákala do hlediska slušnou návštěvu. Začali jsme dobře. Se soupeřem jsme se střídali ve vedení, souboj střídal souboj, pěkný volejbal. V konci nám Hradec utekl na 23:19. My se nevzdali a dotáhli jsme. Potom s chybou jsme set prohráli. Druhý set. Místo, abychom byli povzbuzeni dobrým výkonem z prvního setu, opak byl pravdou. Od začátku jsme prohrávali a nedotáhli jsme se ani v koncovce. Třetí set byl konečně podle našich představ. Brzy jsme vedli o 5 bodů a náskok jsme drželi celý set. Ve čtvrtém setu jsme se zase začali topit v chybách. Když už to vypadalo, že bychom mohli odskočit a zápas dovést do tiebreaku, tak chyba a zase chyba a bylo hotovo. Škoda. Už pokolikáté. Sobota a MFF Praha. Celek, který nás v úvodním zápase letošního ročníku u nás doma hodně potrápil, potom již skoro nikoho a obsadil jedno z posledních míst. Nevím, jestli jsme se cítili jako favorité, ale začátek zápasu tomu vůbec neodpovídal. V mrazivé tělocvičně jsme si zvykali na prostředí až zbytečně déle, než soupeř a první set byl doslova odjezd. Další dva sety nastal obrat a my je ukořistili pro sebe. Čtvrtý set měl být poslední. Soupeře jsme od začátku drtili a po sérii výborných zákroků v poli a následném protiútoku jsme si vytvořili spolehlivý náskok 18:12. Nebyli bychom to my, abychom si to nezkomplikovali. Našimi chybami soupeř dotáhl, a nakonec se radoval z vítězství v tomto setu. Pátý set jsme začali katastrofálně. Matici vedli 6:1 a my tápali a na hřišti se hledali. A najednou obrat. Točili jsme strany již za stavu pro nás 8:7 a nakonec jsme set dotáhli do vítězného konce 15:11. Dva body byly naše, ale mohly být tři! Bod soupeři stačil k odpoutání se z posledního místa před rezervu Českých Budějovic. V tomto roce bude odehráno ještě jedno kolo. V pátek 16. a v sobotu 17.prosince přivítáme momentálně první a druhý celek tabulky. Bučovice a Blue Volley Ostravu. Začátky v pátek v 19:30 a v sobotu v 11 hodin.

Hradec Králové - VELMEZ            3:1

MFF Praha - VELMEZ                   2:3

Sestava: Šimek, Barák, Huryta, Benáček, Pospíšil, Vanini, Smetana, Jaša, Jirásek, Stanislav, Juda, libera Slavík a Bantianidis.

Autor: Petr Juda

1. 12. 2022 - Volejbal: U22 žádná sláva, U18 naděje

Uplynulé dva víkendy byly ve znamení bojů dvou našich mládežnických reprezentací.

11. 11. 2022 - Volejbal 1.liga mužů: Konečně vítězství !!

S obavami jsme nastupovali do dalších zápasů 1.ligy volejbalu o uplynulém víkendu.

12. 10. 2022 - Volejbal 1.liga mužů: Z venku s dvěma porážkami

Dva zápasy venku a dvě porážky, obě shodně 1:3. Přesto to nebylo jak přes kopírák. Jestliže nás mladíci z Blue Volley přehráli nasazením, bojovností a i výkonem, tak v zápase s Bučovicemi...

16. 9. 2022 - VOLEJBAL: Na startu. Český pohár mužů poprvé doma

Volejbalová sezóna 2022/23 již klepe na dveře. Hned v sobotu 17.9. se představí doma muži v úvodním kole Českého poháru. V 10 hodin přivítáme druholigový celek z Chocně a v 17 hodin...