Hotelová škola Světlá a SOŠŘ Velké Meziříčí
Dnes je 2. února 2023, svátek má Nela, zítra Blažej.
  • Do poslední vteřiny napínavé utkání. Hokejisté HHK doma vydřeli výhru nad Vyškovem 4:3. Marcel Juráň vstřelil čtvrtý  rozhodující gól v závěrečné třetině.
  • Odpoledne otevřených dveří nechalo nahlédnout do všech zákoutí gymnázia. Třeba i na chemické pokusy studentů.
  • Ceny nafty a benzínu jsou na všech čerpacích stanicích totožné.
  • Na silnicích s maximální opatrností.
  • Zvrat v posledním okamžiku. Sobotní zápas hokejistů HHK s Kopřivnicí se během pár okamžiků změnil od vedení na prohru gólem 8 sekund před koncem třetí třetiny.

Oznámení o době a místě konání volby prezidenta České republiky - 2.kolo

OSTATNÍ - VOLBY - 18. 1. 2023 - komentářů 0

Ilustrační foto.

Starosta města Velké Meziříčí podle § 34 odst. 1 písm. a) zákona č. 275/2012 Sb., o volbě prezidenta republiky a o změně některých zákonů, v platném znění, oznamuje:

Autor: připravila redakce NovinyVM.cz

10. 8. 2022 - V podzimních komunálních volbách se bude o hlasy ucházet těchto 92 kandidátů

Právě dnes zveřejnil český statistický úřad kandidátní listy do voleb do zastupitelstev obcí, které se budou konat 23. a 24. září 2022.

31. 1. 2023 - Výsledky prezidentských voleb v okolních obcích

Kde vyhrál Petr Pavel, v které obci byly výsledky skoro vyrovnané a kde zvítězil Andrej Babiš? Přinášíme srovnání výsledku voleb v okolních obcích.

11. 1. 2023 - Pozor změna volební místnosti. Voliči ze ZŠ Sokolovská nově volí na ZŠ a PŠ Poštovní

U okrsku č. 8 ve Velkém Meziříčí došlo ke změně umístění volební místnosti.