SVĚTLÁ: Praktické maturitní i učební obory
Dnes je 4. prosince 2023, svátek má Barbora, zítra Jitka.
  • Společným odpočítávám na náměstí jsme rozsvítili letošní vánoční strom a celou světelnou výzdobu. Video již nyní na našem Facebooku.
  • Krásný hudební zážitek mají za sebou ti, kteří navštívili v adventní neděli koncert kontrabasového orchestru v kostele.
  • Na Karlově náměstí v Třebíči bude jako hlavní atrakce adventu velké ruské kolo.
  • Děti v kostele potěšil svou návštěvou svatý Mikuláš. Děti pozdravil, požehnal jim a rozdal dárky v podobě perníčků. Ty mu na oplátku zazpívaly a společně se pomodlily.
  • Pódium na náměstí připraveno.
  • Letošní taneční zakončil sobotní barevný ples.

Volejbal po Novém roce 2023

- - 9. 2. 2023 - komentářů  0
foto: archiv autora
Volejbal po Novém roce 2023
Volejbal po Novém roce 2023
Volejbal po Novém roce 2023
Volejbal po Novém roce 2023

Volejbalisté nezaháleli. Jen se částečně odmlčeli pro media. Co jsme tedy dělali?


Mezi svátky soustředění tradičně v Mikulově pro 20 hráčů ročníků 2004-2007. Tedy nejstarší jsme bohužel museli nechat doma pro omezenou kapacitu na ubytování. Bylo to plánované a nevadilo to. Soustředění vyšlo nebývale dobře (ostatně jako naše všechna soustředění). Objemově to bylo nadstandartní, denně 7,5 hodiny tréninků. Posilovna, regenerace, masáže za účasti dvou masérek ze zdravotní školy v Mostě, které s námi byly již podruhé, a i když to bylo v rámci své nepovinné praxe, tak byly ochotné, obětavé a pracovaly zcela zadarmo, což je v dnešní době nebývalé.

 

Po návratu ze soustředění začala normální tréninková pravidelnost od úterý do pátku vždy po dvou hodinách. Přidali se i muži. Postupně pokračovaly také mistrovské soutěže.

 

Muži: zatím jim začátek nevyšel, 4 zápasy, 4 porážky a všechny 4 zápasy venku. ČZU Praha 1:3, Dukla Liberec B 0:3, Lvi Praha B 0:3 a Jihostroj České Budějovice 1:3. Tedy nic moc, žádný bod za porážky a nyní celkově 10. místo v tabulce (z 12 účastníků). Předkolo play off není však ztraceno, vše se rozhodne o tomto víkendu v domácích zápasech (viz níže).

 

Lvíčata U18 mají za sebou další turnaj v pořadí již čtvrtý a čekají nás ještě další dva. V třetí výkonnostní skupině (z šesti) jsme uspěli hlavně výkonem. Vítězství s Kojetínem 3:0 a Hradcem Králové 3:1 a porážky s Ústím n.L. 1:3 a Brnem 2:3 nás ponechaly v třetí skupině, což je splněný úkol. Mrzela jen porážka s Ústím.

 

Junioři U22 spadli až do poslední čtvrté skupiny, kde nezačali dobře. Prohráli s Ústím n.L 1:3. Ovšem další dva zápasy s Nymburkem a Orionem Praha vyhráli shodně 3:0, což jim zajistilo postup do vyšší skupiny. Tedy opět cíl, i když s hořkostí na jazyku za porážku s Ústím, také splněn.

 

Kadeti U20 na svůj první ponovoroční turnaj čekají. O tomto víkendu hrají v Liberci a Jablonci. Jsou také ve třetí výkonnostní skupině a za soupeře jim budou postupně Hradec Králové, Prosek Praha, domácí Dukla a nakonec Příbram.

 

Všechny naše mládežnická družstva bojují shodně ve skupinách o 11.-15. místo, což je při současné naší výkonnosti s mnoha začínajícími a tím pádem nezkušenými hráči asi naše maximum. Samozřejmě, že se naše výkony lepší a můžeme ještě překvapit. To nám vše bude k cti. Všechna družstva čekají ještě dva turnaje a stát se může všechno. Držme si palce, budeme se bít!!

 

Muže čekají poslední dva zápasy dlouhodobé části 1.ligy. Jestli postoupíme alespoň do předkola play off je stále na nás. V pátek hostíme Dobřichovice, momentálně 2. tým tabulky, a v sobotu potom Plzeň (ta je nyní na 8. místě). Venku jsme s oběma družstvy prohráli, v Plzni 2:3 a v Dobřichovicích 0:3, takže máme co oplácet. Začátky zápasů v pátek 10.2. v 19:30 a v sobotu 11.2. v 11 hodin. Obě utkání v tělocvičně za kostelem. Potřebujeme získat alespoň 2 body za předpokladu, že Č. Budějovice B vše vyhrají za body 3.Takže možnost postupu je velká. Přijďte nás podpořit.


Autor: Petr Juda

Publikoval: -kas-

Fotogalerie

img-3535.jpg  img-3544.jpg  img-3552.jpg  img-3615.jpg  img-3655.jpg  img-3665.jpg  img-3667.jpg  img-3675.jpg  img-3677.jpg  img-3683.jpg  img-3687.jpg  img-3688.jpg  

Čtěte také

11. 10. 2023 - Chance Český pohár ve volejbalu již dnes

Chance Český pohár ve volejbalu již dnes
Potřetí v historii velkomeziříčského volejbalu přivítáme v tělocvičně za kostelem extraligové družstvo.

14. 4. 2023 - Nakonec čtvrtí - už to nešlo

Nakonec čtvrtí - už to nešlo
Porážky s Dobřichovicemi způsobily, že nás čekal již jen jeden, poslední, zápas již beztak úspěšné sezóny.

7. 8. 2023 - Volejbal: Na startu!!!

Volejbal: Na startu!!!
Od červnového konce loňské sezóny do začátku současné 2023/2024 se toho hodně stalo. Asi nejvíc za posledních 20 let.

28. 6. 2023 - Volejbal: Byli jsme v Tisnu

Volejbal: Byli jsme v Tisnu
Od roku 2016 držíme tradici v tom, že přípravu na novou sezónu zahajujeme v družebním městě chorvatském Tisnu. Letos už popáté.


Komentáře ke článku


NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.

Vše pro ONLINE: webhosting - e-mail hosting - e-shopy - fakturační systém - SEO.
Nastavení cookies

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

LightSolar: Komplexní služby v oblasti fotovoltaických systémů
TOPlist