První společný trénink se konal v úterý 7. února v tělocvičně. Do projektu se zapojili všechny děti a jejich rodiče (celkem 32 rodin), proto jsme trénink rozdělili do dvou skupin a do dvou časových bloků. Nemocnost se nevyhnula ani tomuto tréninku, ale i přesto se tréninku celkově zúčastnilo 48 sportovců.
Trénink jsme pojali jako ukázku toho, co s dětmi na tréninku děláme. Proběhlo zahřátí, rozcvičení ve dvojicích/trojicích, atletická abeceda, překážková dráha a na závěr zklidnění formou protažení.
Atmosféra na tréninku byla velmi přátelská a již se těšíme na další společný trénink, který proběhne na atletickém ovále.
„Běhej, házej, skákej rád, s rodiči to můžeš dát!“
Autor: Martina Nováčková
Publikoval: -kas-
Fotogalerie























