• Ulice Zahradní je do čtvrtka uzavřena. Frézuje se asfalt, který bude nahrazen novým. Objížďka vede přes Hliniště.
  • Dnes v 5:58 letěl balón velmi nízko nad Velkým Meziříčím.
  • U školy na Oslavické staví osobní výtah.
  • Kulturní léto na náměstí začalo koncertem, tancem a recitací žáků ZUŠ.

První závody letošního ročníku Českého poháru ve SKICROSSU se uskutečnily od 10. - 12.2. v Jezerné

- - 17. 2. 2023 - komentářů  0

Třídenního maratonu závodů se zúčastnili závodníci celkem z devíti zemí.

V pátek se jely závody FIS juniorů a ostatní kategorie měly možnost tréninku v trati, v sobotu navázaly všechny kategorie od nejmenší U10 až po dospělé. Celkem bylo na startu přes 80 závodníků a trať byla s délkou 500 metrů a 14. překážkami velmi dobře připravená. Z našeho SKI KLUBU tentokrát vyrazila výprava jen čtyř závodníků - Jiří Vaverka, Amélie Mia Bíbrová a Ondra a Vojta Doležalovi. Ondra v sobotním i nedělním závodě obsadil 2. místo, Vojta byl 2x na 3. místě. Amélie se v sobotu dostala do velkého finále, kde skončila na 4. místě a v neděli obsadila 5. místo. Jirka nakonec absolvoval pouze sobotní závod, kde po pádu na druhé překážce ve finále dojel na 4. místě.

Další závody se plánují na 17.-19.3. v Německém Oberwiesenthalu, kam by jsme opět rádi s SX týmem vyrazili.

Autor: Ivo Doležal