STYLSTAV hledá zaměstnance
Dnes je 20. března 2023, svátek má Světlana, zítra Radek.
  • Síťování nových stavebních pozemků na Hliništích.
  • Sezóna lyžování na Fajtově kopci v neděli skončila.
  • Přes usilovnou snahu se domácímu týmu FCVM vstřelit branku Baníku Ostrava B nepodařilo, zápas skončil prohrou 0:1.
  • Dnes od 10:15 začíná na Tržišti zápas FC Velké Meziříčí - FC Baník Ostrava B.
  • Dvě třídy letošních maturantů gymnázia na plese v Jupiter clubu.

Velkomeziříčští udělali první krok k záchraně!

SPORT - HOKEJ - 13. 3. 2023 - komentářů 0

Z prvního zápasu o udržení v lize.
Z prvního zápasu o udržení v lize.
foto: -kaš-




Hokejisté Velkého Meziříčí udělali první, velice důležitý, krok k udržení druholigové příslušnosti. V prvním utkání play-down si na domácím ledě poradili s Hronovem a v sérii hrané na dvě vítězství se ujímají vedení!


HHK Velké Meziříčí - HC Wikov Hronov 5:2 (2:0,2:1,1:1)

Sestavy:

HHK Velké Meziříčí:

Juda J. (Štourač) - Trnka, Slabý, Ambrož (C), Hort, Střecha L., Kochánek, Buchal - Doležal, Křenek (A), Juráň, Strnad, Hasoň, Střecha T., Střecha F., Burian, Vedral, Švejda, Broža

 

HC Wikov Hronov:

Tichý (Gazizov) - Křivohlávek, Exner (C), Veselý, Salnikov, Pavelka, Minařík, Amirov - Przybyla, Štrombach, Akhmetianov, Hovsepyan (A), Poppel (A), Kubeček, Putz, Bačkovský, Subbotin

 

Branky a nahrávky:

HHK VM - 15:52 Juráň (Slabý, Kochánek), 17:05 Doležal (Slabý), 22:35 Burian (Vedral, Střecha T.), 23:41 Strnad (Střecha T., Slabý), 58:25 Střecha T. (Švejda, Hort)

HC Wikov Hronov - 28:58 Poppel (Štrombach), 45:11 Veselý (Exner, Putz)

 

Procentuální úspěšnost brankářů:

HHK Velké Meziříčí - Juda J. - 94,29% - 33 zákroků - 60 min.
HC Wikov Hronov - Tichý - 84,85% - 28 zákroků - 59 min.

 

Statistiky:

Vyloučení - 4:6
 
Využití - 0:0 v oslabení 0:1
 
Střely na branku 33:35 (10:6, 12:13, 11:16 - 0:0)
 
Diváci - 427
 
Rozhodčí: František Held, Ivan Čuňočka - Jan Kleprlík, Marek Čelechovský

 

Velkomeziříčští se ujali vedení v 16. minutě, když se Marcel Juráň natlačil před obránce a přesnou střelou nedal Tichému v brance Hronova šanci. O minutu později se dostal do úniku Jiří Doležal a střelou na bližší tyč zvýšil na 2:0. Na obě úvodní branky přihrával Petr Slabý.

 

Pohodu ze závěru první třetiny přenesli meziříčští i do úvodu druhé části. Ve 23. minutě zvýšil dorážkou na 3:0 Viktor Burian. Ve 24. minutě rozjásal velkomeziříčské příznivce počtvrté Milan Strnad, který musel několik minut poté kvůli tvrdému zákroku hostujícího hráče z utkání odstoupit. Hosté korigovali stav ve 29. minutě, když ve vlastním oslabení přesně vyřešili situaci dvou na jednoho. Těsně před druhou sirénou domácí neproměnili trestné střílení a šli tak do kabin s tříbrankovým vedením.

 

Ve 46. minutě hosté snížili na rozdíl dvou branek a když vzápětí zamířili na trestnou lavici Aleš Trnka a Libor Střecha, bylo zaděláno na drama. Domácí ale dvojnásobné oslabení ubránili a přiblížili se důležitému vítězství. V 59. minutě pečetil vítězství Velkého Meziříčí trefou do prázdné branky Tomáš Střecha.

 

Hlavní trenér Štěpán Oberreiter:

Do prvního utkání baráže jsme vstoupili trochu nervózně, věděli jsme, že když dáme první gól, tak se uklidníme a na to jsme přidali ještě druhou po výborné kombinaci první lajny. Ve druhé třetině jsme pokračovali ve stejném výkonu a přišly další dvě branky. Škoda našich přesilovek, které nám vůbec nešly. Navíc jsme v jedné početní výhodě gól obdrželi. Druhá a třetí třetina se nesla v duchu až moc tvrdé hry ze strany soupeře na kterou doplatil náš klíčový hráč Milan Strnad, který utkání nedohrál. V závěru hrál soupeř bez gólmana a Tomáš Střecha dal uklidňující gól do opuštěné branky Hronova. Ceníme si tohoto vítězství, děkujeme našim fanouškům za podporu po celý zápas a věříme, že tu sérii baráže dokončíme v Hronově.

 

Druhé utkání je na programu v sobotu 18.3. v 17:00 v Hronově a Horácký hokejový klub pořádá pro své přiznivce výjezd! 

  • Registrace do středy 15.3. v restauraci Sport klub "NA ZIMÁKU"
  • Odjezd je naplánován na sobotu 18.3. v 13:00
  • Cena výjezdu 250 Kč

 



Autor: HHK VM

Publikoval: -kas-

Fotogalerie

-mg-4939.jpg  -mg-4941.jpg  -mg-4945.jpg  -mg-4946.jpg  -mg-4948.jpg  -mg-4955.jpg  -mg-4962.jpg  -mg-4968.jpg  -mg-4970.jpg  -mg-4972.jpg  -mg-4975.jpg  -mg-4976.jpg  -mg-4978.jpg  -mg-4979.jpg  -mg-4981.jpg  

Čtěte také

30. 9. 2022 - První domácí zápas je tady, v sobotu přijede Havířov

Ve 3. kole II. ligy se hokejisté Velkého Meziříčí konečně představí domácím fanouškům, v první říjnový den nastoupí proti Havířovu!

15. 12. 2022 - Ve Vyškově jsme neudrželi dvoubrankové vedení

Ve 24. kole II. ligy sehráli velkomeziříčští hokejisté vyrovnanou partii na stadionu Vyškova, body ale nakonec zůstávají domácímu týmu.

7. 11. 2022 - Opava odváží z Velkého Meziříčí všechny body

I druhé vzájemné utkání Velkého Meziříčí s Opavou končí těsným vítězstvím Slezanu. Konečnou podobu dal výsledku v 57. minutě z ojedinělé šance hostujícího týmu kapitán Opavy Šindelář.

16. 1. 2023 - Velkomeziříčští hokejisté neudrželi tříbrankové vedení

Výsledkový servis zápasu A týmu HHK.


Komentáře ke článku


Facebook Twitter INSTAGRAM Youtube
Základní škola Velké Meziříčí, Školní 2055 hledá UČITELE/UČITELKU
Nejnovější Nejdiskutovanější Nejčtenější

NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.

Prodávejte on-line na kvalitním a responzivním e-shopu.
Nastavení cookies

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance
TOPlist