Elektroopravna Raus je zde opět pro Vás!
Dnes je 10. června 2023, svátek má Gita, zítra Bruno.
  • Pumptracková dráha prošla drobnou opravou. Aktuálně na ní není možno jezdit.
  • Připomínáme, že v sobotu a neděli bude uzavřena silnice od Třebíčské k obchvatu z důvodu konání hasičských soutěží.
  • Krajské kolo hasičské hry Plamen mládeže dnes na stadionu u 3.ZŠ.
  • Čápi v Tasově mají 3 mláďata. Jak se čápům daří, můžete sledovat v pravém sloupci na portále www.NovinyVM.cz
  • Tento kačer a kačena již neodmyslitelně k náměstí ve Velkém Meziříčí patří.
  • Květnatá louka u Penny rozkvetla.

Druholigoví! Velkomeziříčští přehráli Hronov a udrželi II.ligu!

- - 27. 3. 2023 - komentářů  0
Radost domácích z výhry nad Hronovem.

Hokejisté Velkého Meziříčí v náročném rozhodujícím utkání o udržení druholigové příslušnosti porazili Hronov.

Více než šest stovek velkomeziříčských fanoušků vidělo od úvodních minut vyrovnanou bitvu s šancemi na obou stranách. Hronov do utkání opět vstoupil v ruském stylu, s hrou za hranicí fair-play, která mu ale do poloviny utkání vycházela. Skóre utkání ve 22. minutě otevřel Marcel Juráň. Po dvou využitých přesilovkách čtyř proti třem ovšem hostující tým otočil na 1:2 a domácí museli zabrat. Ještě ve druhé třetině meziříčští srovnali krok přesilovkovou brankou Petra Slabého - 2:2.

Třetí třetina nabídla vyrovnanou bitvu s šancemi na obou stranách a bylo jasné, že kdo vstřelí třetí branku, výrazně se přiblíží udržení. Rozhodující gól série vstřelil po mohutném tlaku prvního velkomeziříčského útoku David Křenek - 3:2. V 57. minutě zvýšil na 4:2 svojí druhou brankou v utkání Marcel Juráň, který chytře obhodil vyjíždějícího gólmana hostí. Poslední meziříčskou trefu sezóny si potom po přihrávce Davida Křenka vychutnal Jiří Doležal.

Velkomeziříčští hokejisté tak uhájili druholigovou příslušnost a po rekonstrukci stadionu se mohou těšit na další sezónu ve II. lize. Hronov naopak po třech sezónách druholigovou soutěž opouští.

Autor: HHK VM

Fotogalerie

-mg-6106.jpg  -mg-6108.jpg  -mg-6112.jpg  -mg-6118.jpg  -mg-6119.jpg  -mg-6124.jpg  -mg-6125.jpg  -mg-6134.jpg  -mg-6137.jpg  -mg-6141.jpg  -mg-6145.jpg  -mg-6150.jpg  -mg-6151.jpg  -mg-6155.jpg  -mg-6163.jpg  -mg-6171.jpg  -mg-6176.jpg  -mg-6185.jpg  -mg-6189.jpg  -mg-6197.jpg  -mg-6203.jpg  -mg-6206.jpg  -mg-6213.jpg  -mg-6216.jpg  -mg-6221.jpg  -mg-6222.jpg  -mg-6226.jpg  -mg-6232.jpg  -mg-6235.jpg  -mg-6240.jpg  -mg-6244.jpg  -mg-6246.jpg  -mg-6249.jpg  -mg-6255.jpg  -mg-6264.jpg  -mg-6270.jpg  -mg-6271.jpg  -mg-6273.jpg  -mg-6277.jpg  -mg-6279.jpg  -mg-6286.jpg

15. 10. 2022 - Mladší žáci HHK VM porazili HC Blansko

Mladší žáci HHK VM porazili HC Blansko
Liga mladších žáků: HHK Velké Meziříčí - HC Blansko 14:8 (4:3, 4:4, 6:1)

3. 1. 2023 - Do Velkého Meziříčí podruhé přiletí znojemští Orli

Do Velkého Meziříčí podruhé přiletí znojemští Orli
Druhá liga se vrací po dvoutýdenní vánoční pauze, ve středu 4.1. do Velkého Meziříčí přijede největší favorit na postup do Chance ligy - znojemští Orli.

2. 11. 2022 - V dalším kole nastoupíme proti Vyškovu

V dalším kole nastoupíme proti Vyškovu
Ve 12. kole východní konference II. ligy přijede do Velkého Meziříčí nováček z Vyškova, který nám ve 2. kole uštědřil nejvyšší porážku v sezóně.

24. 1. 2023 - První zápas čtvrtfinále B týmu HHK vyšel lépe Světlé nad Sázavou, odveta se hraje tuto středu doma

Na tři vítězné utkání se hraje čtvrtfinále play off Pracolor Krajské ligy Vysočiny.