SVĚTLÁ: Praktické maturitní i učební obory
Dnes je 4. prosince 2023, svátek má Barbora, zítra Jitka.
  • Společným odpočítávám na náměstí jsme rozsvítili letošní vánoční strom a celou světelnou výzdobu. Video již nyní na našem Facebooku.
  • Krásný hudební zážitek mají za sebou ti, kteří navštívili v adventní neděli koncert kontrabasového orchestru v kostele.
  • Na Karlově náměstí v Třebíči bude jako hlavní atrakce adventu velké ruské kolo.
  • Děti v kostele potěšil svou návštěvou svatý Mikuláš. Děti pozdravil, požehnal jim a rozdal dárky v podobě perníčků. Ty mu na oplátku zazpívaly a společně se pomodlily.
  • Pódium na náměstí připraveno.
  • Letošní taneční zakončil sobotní barevný ples.

Stolní tenis: Hodnocení sezóny 2022-2023

- - 3. 4. 2023 - komentářů  0
Tým stolních tenistů
Tým stolních tenistů

Áčko v sestavě Maštera Martin, Holub Štěpán, Šoukal Slavomír a Kampas Jan nakonec obsadilo páté místo v divizi Vysočiny.


Jedná se o historické umístění našeho nejlepšího družstva v této třídě. Procentuální úspěšnost jednotlivců vyhrál Maštera, po všech kolech dosáhl hranice necelých 90 %. Letošní forma ho řadí mezi nejlepšího hráče, co kdy u nás hrál. V žebříčku jednotlivců soutěže se umístil na čtvrtém místě. Na paty mu v letošním ročníku šlapal mladík Holub, který se pyšní přes 80 % úspěšností. Tím podtrhl celkové šesté místo v žebříčku jednotlivců. Na třetím místě z kluků se umístil Šoukal 37 % a na čtvrtém Kampas s 32 % úspěchu. Do různých utkání nastoupili i další naši hráči Klíma Petr, Holík Vratislav, Vala Daniel, Bednář Ivan a Buk Radek. Celý soutěžní rok družstvo bojovalo v lepší polovině tabulky. Po dlouhých letech jsme konečně udělali výkonnostní krůček, neboť tým pravidelně hrál roky zpět právě o záchranu. Jednoznačně tomu všemu napomohl návrat Maštery, který se k nám vrátil z Moravského Krumlova. Do nové sezóny plánujeme posílit áčko.

 

Béčku plán postupu v soutěži KP 2 nakonec nevyšel. Hlavní sestava Klíma Petr, Holík Vratislav, Vala Daniel a Skryja Marek nakonec brala čtvrté místo. Škoda, po první půlce jsme obsazovali společně s HB Ostrovem první místo tabulky. Po tuhých bojích druhé půlky, kde jsme většinu utkání hráli venku, náš rezervní tým moc bodů nedovezl, to nás nakonec srazilo a postup nám utekl. Družstvo se potýkalo s řadou problému. Největší byl nekompletní tým v zápasech. I přes tohle všechno je čtvrté místo bráno jako úspěch. Našemu družstvu po posledním kole už nezbylo než jen pogratulovat lepším soupeřům. Procentuálně nejlépe skončil Klíma o kousek za nim Holík, třetí Skryja a čtvrtý Vala. Hráli i další hráči Řikovský Aleš, Buk Radek, Buk Martin, Buk Lukáš a Bednář Ivan. V novém ročníku je v plánu postup o třídu výš, vše bude záviset, zda přijdou nové posily.

 

Vedoucí družstva C Bednář Ivan nakonec dovedl tým k sedmé příčce v OP 1. Znamená to záchrana v této nejlepší okresní třídě. Celkem pohodový a bezproblémový rok toto družstvo odehrálo. Po dlouhé době došlo ke zlepšení organizace, a především v sestavách do mistrovských utkání. Nejlépe hráli bratři Bukové a Bednář. Dále nastupovala letitá dvojička Kořínek, Dvořák F. Soutěž si zahráli také Dvořák Martin, Klíma Tomáš, Pacal David a Řezníček Tomáš.

 

Déčko v OP 4 se umístilo na třetím místě. Kapitán Suchánek opět ukázal své schopnosti a dovedl svůj tým k tomuto výbornému umístění. Krásných 90 % potvrdil v soutěži Klíma Tomáš, další klíčový hráč Dvořák František měl 80 % výher. V družstvě dále hráli Suchánek, Blažek Filip, Pavelec, Dvořák Martin, Klíma Pavel a Hedbávný.

 

Další naše okresní družstvo E v OP 5 skončilo na posledním místě. Nejlepší trojka z kluků byli Dvořák M., Řezníček T., a Pacal. Ke klukům se přidali Hedbávný, Smejkal, Tvarůžek, Doležal, Jan, Řezníček Adam, Kališ a Pavelec. Tým celý soutěžní rok prohrával. Nutno dodat, že některé výsledky byly vyrovnané. Chybělo už málo k vytoužené výhře.

 

Poslední nově založené družstvo F se skládalo především z úplných nováčků naší mládeže. V okresní soutěži se tým umístil na posledním místě. Velký výkonnostní pokrok zaznamenala tato mládež: Homolová Karolína, Homola Martin, Cerkal David a Buk Lukáš. Premiérový bod v zápase uhrála i Klímová Sabina. Dále nastupovali Buková Adéla, Klíma Tomáš ml., Štěpánek Vavřinec, Doležal David, Řezníček Adam a ostatní. Tento nový tým vedla dvojice Buk Radek a Homola Martin.

 

Veškeré informace o našem klubu najdete na internetových stránkách www.stolnitenisvm.cz

 

Z novinek klubu, chceme posílit především družstvo A, zda vše dopadne se teprve uvidí. Dále chystáme nové registrace dalších mladíků, kteří čekají na své herní premiéry v zápasech. Náš oddíl má celkem šest družstev, a to dvě krajská a čtyři okresní. Kapacity v našem oddíle už jsou zcela naplněny. Dále se uskutečnil turnaj o přeborníka města Velkého Meziříčí. Této nadupané akce se i tentokrát zúčastnili špičkový hráči z celého Česka. Například hráči dorazili ze Zlína, Znojma, Přerova či z Prahy. K vidění byl úžasný a kvalitní stolní tenis. Z našich hráčů se nejlépe umístili Skryja Marek - čtvrté místo do OP 1, Šoukal Slavomír - třetí místo veteráni do 45 let a Holík Vratislav se Skryjou Markem - třetí místo ve čtyřhře neomezeně. Velké poděkování patří i našim děvčatům Klímové Petře a Homolové Haně, za skvěle odvedenou práci v nachystaném občerstvení. Oddíl děkuje i všem sponzorům, kteří darovali krásné ceny do turnaje. Z dalších novinek oddíl gratuluje výherci okresního přeboru konaného v Novém Městě na Moravě. Stal se jim Maštera Martin, který ve finále porazil dalšího našeho hráče Šoukala Slávu, ten skončil na druhém místě. Další velká pochval patří našim čtyřem trenérům, kteří se starají o celkem početnou klubovou mládež, jsou jimi Klíma Petr, Holík Vratislav, Buk Martin a Suchánek Petr. Na závěr bychom chtěli poděkovat hlavním sponzorům, a to jsou město VM, NSA, Klíma Pavel a firmě Sanborn. Nová sezóna 2023-2024 se naplno rozjede začátkem září.

 

Za stolní tenis Velké Meziříčí Klíma Petr


Autor: Klíma Petr

Publikoval: -kas-

Čtěte také

27. 11. 2023 - Naše družstva bojovala o víkendu v okresních přeborech

Naše družstva bojovala o víkendu v okresních přeborech
Nejprve céčko na domácích stolech přivítalo tým ze Škrdlovic.

2. 10. 2023 - Stolní tenis: Krajské soutěže na Vysočině se naplno rozběhly

Stolní tenis: Krajské soutěže na Vysočině se naplno rozběhly
Krajské soutěže na Vysočině se naplno rozběhly, naše družstva se utkaly na venkovních stolech ve Žďáře a v Třebíči.

7. 11. 2023 - Naši stolní tenisté remízovali v Polesí

Naši stolní tenisté remízovali v Polesí
Vše vypadalo ze začátku nadějně, že pohodlně vyhrajeme, opak byl pravdou.

17. 10. 2023 - První domácí zápas sezóny 2023/2024

První domácí zápas sezóny 2023/2024


Komentáře ke článku


NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.

Vše pro ONLINE: webhosting - e-mail hosting - e-shopy - fakturační systém - SEO.
Nastavení cookies

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance
TOPlist