CAFÉ GUSTO - BRZY OTEVÍRÁME!
Dnes je 21. dubna 2024, svátek má Alexandra, zítra Evžénie.
  • O mimořádné odměny pana starosty a místostarosty ve Velkém Meziříčí se zajímala také celostátní televize NOVA. Reportáž byla odvysílaná v pořadu Televizní noviny 21. 4. 2024 cca v čase 20:07.
  • Letní zahrádky restaurací se vrací. První roste před Jupiter clubem.
  • Část cesty Balinským údolím je nově vysypána štěrkovou drtí.
  • Dobrovolní hasiči v sobotu staví na Fajťáku hranici na pálení čarodějnic.
  • Stavba chodníku k dálnici pokračuje.
  • Vůbec první výstava v sýpce za Dózou. Ve dvou patrech vystavují své díla žáci výtvarného oboru ZUŠ.

Starší dorostenky v Otrokovicích neuspěly

- - 10. 5. 2023 - komentářů  0
Tým dorostenek.

Do utkání jsme s ohledem na tabulkové postavení obou soupeřů vstupovali jako favorit.

Neděle 7. května

II. liga starších dorostenek

TJ Jiskra Otrokovice - TJ Sokol Velké Meziříčí 25:23 (11:13)

Oba celky se střídaly v minimálním vedení. Nás zdobila vysunutá aktivní obrana, která domácí tým nutila k častějším chybám. Škoda, že následovala nepříliš pohledná pasáž. Tu jsme rozmezí 16. - 21. minuty díky nedisciplinovanosti odehráli v oslabení. Hned nato jsme neproměnili i sedmimetrový hod. Až v samotném závěru poločasu se podařilo přetavit větší aktivitu a tím odskočit na dvoubrankový poločasový náskok. Po přestávce jsme změnili obranný systém a začali daleko více chybovat v útočné fázi. Otrokovické se střelecky začaly více prosazovat a otočily vývoj utkání na svou stranu. I přes dva oddechové časy se již nepodařilo naši hru zjednodušit a zejména zefektivnit. V závěru jsme pohrdli přesilovkou i třemi vyloženými šancemi a domácí tým tak nakonec slavil úspěch.

Velmi dobrým výkonem se prezentovala pivotmanka Natalie Nicole Puffer, domácí střelkyně „držela na uzdě“ brankářka Marcela Součková.

Poslední soutěžní - odložené utkání sehrajeme tuto sobotu dopoledne v domácím prostředí proti hráčkám SK Kuřim.

Sled branek: 0:1, 2:1, 2:2, 4:2, 4:4, 6:8, 8:9, 11:11, 11:14, 12:15, 15:15, 15:16, 17:16, 19:19, 22:20, 22:22, 24:22.

7m hody 7/5: 6/5, vyloučení 3:7.

Hrály: Součková Marcela - Natalie Nicole Puffer (5), Holíková Lenka (5/2), Rosická Bára (4), Chlubnová Lucie (2/2), Koudelová Natálie (2), Hladíková Veronika (1), Vostalová Eva (1), Cvrkalová Zuzana (1), Sýkorová Agáta (1), Bibrová Tina (1/1), Lázničková Laura, Palasová Kateřina.

Trenér ing. Tomáš Partl, vedoucí družstva ing. Vincenc Záviška.

Dobrý výkon proti Brnu na výhru nestačil
Více jak stovka diváků přišla v sobotní večerní čas podpořit naše dorostence v jejich prvním utkání podzimní části soutěže 2023/2024. A určitě bylo na co se dívat. I když utkání neskončilo pro naše borce...

31. 10. 2023 - Čekání na body dorostu pokračuje

Čekání na body dorostu pokračuje
V nedělním poobědovém čase nastoupilo družstvo dorostenců k utkání proti Zlínu. Dobře rozehraný zápas naši dorostenci postupně ztratili a nepomohlo ani zlepšení ve druhém poločase. A tak čekání na body stále pokračuje…

5. 12. 2023 - HÁZENÁ: Na závěr podzimu odváží muži důležité body z Kuřimi

HÁZENÁ: Na závěr podzimu odváží muži důležité body z Kuřimi
K poslednímu letošnímu utkání jsme zajížděli do městské sportovní haly v Kuřimi, na jejíž palubovce jsme doposud nedokázali vyhrát.

11. 10. 2023 - Povzbuzující prohra v Hostivicích

Povzbuzující prohra v Hostivicích
V rámci 5. kola 1. ligy žen, zajíždělo naše družstvo do Hostivic. K soupeři, který na domácí palubovce nedává nic zadarmo.