SK Uničov 5:1 (2:1) FC Velké Meziříčí
Góly: 10. a 60. Komenda, 31. Vybíral, 76. Hausknecht, 83. Saňák - 7. Partl.
Diváci: 136
Rozhodčí: Tomanec Josef - Grečmal Michal, Brázdil Petr.
Uničov: Uvízl - Diblík (80. Coufal), David, Svoboda (80. Kirschbaum), Ambrozek, Vichta (70. Javůrek), Komenda (C) (70. Hausknecht), Vybíral (70. Saňák), Sečkář, Krč, Koutný.
FC VM: Lancman - Hron, Puža, Dolejš (66. Štourač), Šuta (32. Havlík), Franěk, Partl, Plichta, Mrňa, Sysel, Mucha (67. Crhan).
Sestřih branek z utkání:
Hodnocení trenéra Jana Šimáčka: Dnes jsme narazili na tým jara a bylo to bohužel znát. Domácí měli celý zápas pod kontrolou a nerozhodila je ani naše úvodní branka po chybě gólmana. Zápas se pro nás definitivně zlomil po třetí obdržené brance a poté se jen dohrávalo. Nechápu, že v Uničově chodí tak málo lidí na stadion, protože Uničov hraje nejlepší fotbal v MSFL a někteří domácí hráči mají určitě na to hrát i vyšší soutěž. Co dnes například předváděl Ambrozek, tak to byla fotbalová radost.
Publikoval: -kas-