SVĚTLÁ: Praktické maturitní i učební obory
Dnes je 6. prosince 2023, svátek má Mikuláš, zítra Ambrož.
  • U vjezdu do bývalého areálu Svit uvízl kamion napříč příjezdovou komunikací...? Video naleznete na našem FB.
  • Čerti řádili na Dóze, polepšené děti Mikuláš s anděly odměnil.
  • Vlastivědná a genealogická společnost měla v úterý výroční schůzi. Zvolila si nové funkcionáře, přednesena byla zpráva o činnosti. Kolik měla přednášek, jaké byly nejnavštěvovanější a co chystá v synagoze přístí rok? To se brzy dozvíte.
  • Po městě chodí Mikuláš s čerty a anděly.
  • Dnes (5.12.) se na náměstí ve Velkém Meziříčí konají Vánoční trhy. Při této příležitosti můžete navštívit tradiční vánoční výstavu ve velkém sále Jupiter Clubu (5.-7.12. 9-17 hodin).
  • Vánoční náměstí v Třebíči. Dětský kolotoč a ruské kolo.

Energie na květen 2011

- - 8. 5. 2011 - komentářů  0
Wings of love od Josephine Wall, UK
Wings of love od Josephine Wall, UK
foto: www.vnitrnibohyne.cz

Čas lásky a uzdravení hlubokých úrovní našich srdcí


Přichází čas otevření a probuzení, hojnosti, sdílení, rozkvétání a radostného prožívání

 

Do  květnových dní jsme vpluli na vlnách energie vibrující pod vlivem planety Venuše, která je planetou lásky, krásy a harmonie. Ovlivňuje všechny vztahy a vnáší do našich životů lásku, romantiku, touhu i vášeň, ale také radostné tvoření a zesiluje naše vnímání krásy. Její vliv a energie nás bude „okouzlovat“ až do 21. května, kdy se Slunce přesune do znamení Blíženců.


Celý tento rok je pod vlivem planety Venuše, což se v zesílené míře projeví právě v době, kdy se Slunce pohybuje ve znamení Býka (od 20. 4. do 21. 5.). Květen letošního roku přináší šanci a nové naděje na uzdravení našich srdcí na velmi hlubokých úrovních. Přichází čas, kdy láska může otevřít a uzdravit hodně dávná a možná i zapomenutá zranění, je to čas očištění a probuzení. Objeví se „klíče“, které nám skrze brány našich srdcí umožní vstoupit do nových dimenzí.

 

Skutečná láska očišťuje, uzdravuje a osvobozuje.  Probouzí v nás schopnost nového vnímání a vidění světa, otevírá v nás schopnost věřit zázrakům a vnímat svět očima dítěte. Je skutečným elixírem mládí. Přesto mnozí ještě stále váhají, zda vstoupit.

 

Květen je dobrou příležitostí rozloučit se jednou pro vždy se starými strachy v oblasti vztahů a prožívání lásky. Ať už se v minulosti v našich životech dělo cokoliv, nyní se můžeme vydat po nových cestách prožívání vztahů. Vibrace planety Venuše může uzdravit naše srdce – pokud se tak rozhodneme. Je to jen na nás. Pokud se necháme vést s důvěrou naší Duší, která k nám promlouvá skrze naše srdce a vede nás cestou lásky, pak staré strachy samy odpadnou a zmizí.

 

Štěstí přeje připraveným. Připravte se na to, že všechno je možné. Stačí jen chtít a věřit. Neseme v sobě dar tvoření a zhmotňování svých myšlenek, představ a snů. Květen je v tomto směru velmi podporující. Naše nápady a záměry se mohou velmi dobře přetvořit do hmotné úrovně a ukotvit na stabilních základech.

 

Přesto se mnohým ještě může stát, že budou muset znovu a znovu přetvářet a upravovat své původní „scénáře“ a plány. Jak se zvedá naše vibrační úroveň a mnohdy procházíme doslova kvantovými skoky, původní plány a záměry již nerezonují s našimi novými vibracemi. Mnohé spřízněné duše odcházejí za svými novými úkoly a k nám přicházejí jiné a více rezonující s našimi současnými vibracemi i posláním. Tento proces je velmi proměnlivý a učí nás nelpět na starých vazbách a vztazích. Již dříve jsem psala, že je potřeba naučit se být velmi flexibilní, nelpět a přijímat věci a situace novým způsobem.

 

Představte si, jako bychom společně stoupali po širokém a dlouhém schodišti vzhůru. Jdeme všichni, jen každý svým tempem. Někdo se občas potřebuje zastavit, nadechnout a odpočinout a nám nezbývá, než jít chvíli bez něj. Když se dobře rozhlédnete, je tu dost jiných, se kterými můžeme stoupat společně nahoru v radosti a lásce. Pak možná přijde i náš čas zastavení a usebrání, než se zase vydáme dál. Jde o to, užít si a naplno prožívat každý schůdek a každý krok.

 

A také se nevracet a nesnažit se vytahovat vzhůru ty pomalejší, ale nechat jim prožívat si jejich lekce a důvěřovat jim, že to zvládnou sami. O tom je opravdová láska a moudrost srdce. Můžeme jen sami kráčet s úsměvem a inspirovat tím ostatní. Tento přístup mnohé usnadní i nám a sejme nám mnohdy velkou tíhu z ramen. O to lehčeji a radostněji můžeme stoupat vzhůru.

 

Květen je o radosti a prožívání naplno, o roztančených srdcích a sdílení v lásce. Pokud se naladíme na naše srdce a zůstaneme v něm, pak nás povede k těm nejlepším příležitostem a nejkrásnějším setkáním. Otevřené a rozzářené srdce působí jako magnet, který k nám přitahuje vše dobré.

 

Novoluní 3. 5. se Sluncem i Lunou v Býku přináší energii, stability, míru, harmonie, citlivosti a vnímání krásy. Zároveň podporuje prosperitu, je tedy velmi příznivé v tuto dobu začít nové projekty.

 

Další energetická brána měsíce května  5. 5. podporuje náš pohyb – vnitřní i vnější. Dále nám pomůže si uvědomit, v jakých oblastech se cítíme zaseknuti či „chyceni v pasti“ a její energie nás může v těchto místech uvolnit a osvobodit.

 

Úplněk 17. 5. s Lunou ve Štíru a Sluncem v Býku přináší kombinaci energie vody a země. Povede nás do hloubky a umožňuje objevit a odhalit skrytá mysteria. Tato Luna přináší vášeň, touhu, odvahu a hluboké prožívání citů a emocí. Vše prováděné či započaté v tuto dobu bude mít dlouhodobý účinek.

 

Významná energetická brána měsíce května je 21. 5., kdy Slunce vstupuje do znamení Blíženců. V tento den se nastartuje velmi důležitý proces týkající se vzestupu lidstva a planety Země. Dojde k aktivaci kódů Kristovského vědomí – přes ženy v mužích. To umožní ženám i mužům naplno přijímat čistou archetypální ženskou a mužskou energii, což přinese možnost vzájemného uzdravení a znovuzrození do podoby nových galaktických bytostí.

 

Čeká nás opět spoustu příjemných a radostných zážitků, ale také ještě plno práce na sobě. Je potřeba se dobře uzemňovat a stále se propojovat se Zemí a zemským krystalem. Vnímejte dobře své tělo a užijte si všechny radosti a potěšení, které vám může poskytnout. Nechte se nejen v květnu okouzlit a svádět vůní lásky. Vzduch je plných chvění a příslibů, Venuše rozdává svoje dary štědře. Stačí jen otevřít náruč.

 

Dotýkejte se bosými chodidly Matky Země a dlaněmi hvězd na obloze. Propojte energii Nebe a Země ve svém srdci a pošlete to dál. Ať je svět zase o kousek krásnější.

 

A hlavně žijte naplno každý okamžik. Jsme tady a teď v tom nejkrásnějším čase na Zemi. Přivítejte každé nové ráno s úsměvem – máme se na co těšit.

 

Přeji krásné májové prožívání v lásce a radosti, hojnost a plnou náruč nádherných darů…

 

Z břehů Nové Země srdečně a s láskou zdraví a objímá Miriam

 

Pro www.vnitrnibohyne.cz napsala Mirka Petrovičova. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené  a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem. Děkuji za pochopení.

Publikoval: -kas-

Čtěte takéKomentáře ke článku

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

Diskuse uzavřena.

NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.

Vše pro ONLINE: webhosting - e-mail hosting - e-shopy - fakturační systém - SEO.
Nastavení cookies

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance
TOPlist