Žádný zázrak se nestal, MSFL se v následující sezóně ve Velkém Meziříčí hrát nebude.

FC Velké Meziříčí 1:3 (0:0) FK Frýdek-Místek

Góly: 51. Dolejš - 54. a 79. Střelec, 58. Rubý.

Rozhodčí: Slabý Jiří - Dorotík Jan, Gasnárek Michal.

Diváci: 820.

FC VM: Lancman - Puža (C), Bouček (87. Havlík), Dolejš, Partl, Plichta, Mirek Malata, Mrňa, Sysel (76. Crhan), Marek Malata (67. Šuta), Mucha.

FK F-M: Prokel - Blejchař, Massaniec, Kostka, Janjuš (67. Konečný), Obuch, Střelec, Martiník (55. Barkov), Hykel, Zupko (77. Němec D.), Rubý (C)

Po bezgólovém prvním poločasu začaly branky před skvělou návštěvou padat až po změně stran. Meziříčí dostal po pár minutách hry do vedení Dolejš. Jenže hosté už za tři minuty vyrovnali přesnou trefou Střelce. A za další čtyři minuty už Frýdek po gólu Rubého dokonce vedl. Když se jedenáct minut před závěrečným hvizdem prosadil opět Střelec, bylo jasné, že Velmez se s třetí ligou po osmi letech definitivně loučí - 1:3.

Hodnocení trenéra Jana Šimáčka: I kdybychom vyhráli, tak by nám to bylo ve finále k ničemu. Škoda, že jsme se nerozloučili před nádhernou návštěvou výhrou, protože by si to lidi, co nás přišli podpořit, zasloužili. My byli v zápase v křeči a i přes krátké vedení soupeř zaslouženě vyhrál. Určitě jsme si sestup neprohráli v posledním zápase, ale o tom až v závěrečném hodnocení sezóny.

FC Velké Meziříčí děkuje svým fanouškům a sponzorům za podporu ve sezóně 2022/2023.

Autor: převzato z FCVM

Fotogalerie

4. 1. 2024 - Milan Volf je novým trenérem prvního týmu!

Milan Volf je novým trenérem prvního týmu!
Čekání na nového trenéra je u konce. První tým povede od začátku zimní přípravy zkušený trenér Milan Volf, který se tak na lavičku Velkého Meziříčí vrátí po necelých 13 letech.

29. 1. 2024 - Na úvod přípravy vysoká prohra s Rosicemi

Na úvod přípravy vysoká prohra s Rosicemi
První přípravné utkání jsme prohráli 6:0 proti třetiligovým Rosicím.

17. 10. 2023 - V derby byla šťastnější Vrchovina

V derby byla šťastnější Vrchovina
V 11. kole Divize D nás čekalo derby s Vrchovinou. Říká se, že derby nemá favorita, v tomto zápase se však více dle tabulkového postavení očekávalo od hostů. Ti v prvním poločase...

19. 4. 2024 - Fotbalová SLAVIE se představí ve Velkém Meziříčí

Fotbalová SLAVIE se představí ve Velkém Meziříčí
Ve finále Poháru žen FAČR vyzve Slovácko tým Slavie. Utkání se odehraje 8. května 2024 na stadionu u Tržiště ve Velkém Meziříčí. Začátek zápasu je ve 12:45.