Děti si postupně si vyzkoušely skok z místa, slalom, hod raketkou a pěnovým oštěpem, běh přes nízké překážky a koordinační žebřík. Závěr dopoledne patřil hudbě, psychomotorickému padáku a námořnické józe, při které si všichni užili chvilku odpočinku ve spojení s kouzelnou březejckou přírodou a nádherným letním počasím. Sladká tečka v podobě malého nanuka v horkém slunečném dni nesměla chybět. Bylo to krásné dopoledne. Trenérky Ivča, Kája a Marťa.
Autor: Martina Nováčková
Publikoval: -kas-
















