V ročníku 2005 se připravoval i náš Matěj Janák. Pod vedením Michala Nekoly a asistenta Jana Štokra (rodák z Telče). Příprava byla bohatá na akce. Začala turnajem Mevza, kde Matěj zasáhl do třech utkání a tým si odvezl prvenství. Po sléze se tým přesunul do Polského Krosna kde sehrál tři přátelská utkání.
Vrcholem reprezentační sezóny tohoto týmu byl turnaj EYOF v Mariboru.
Matěj v nominaci opět nechyběl a přivezl do Velkého Meziříčí krásné třetí místo. Týmu i jemu patří velká gratulace. Je to velký úspěch a skvělá reklama jak pro město Velké Meziříčí tak pro Vysočinu.
Díky Matěji!
Autor: Velmez Volejbal
Publikoval: -kas-












