Celá věc došla až tak daleko, že se kolem kontejnerů line silný zápach.
Dnes nám napsal jeden čtenář:
"Opět Vám zasílám pár fotek z Třebíčské ulice s kontejnery. Před kontejnerem je pytel s kostmi, se kterým hýbou červi. Myslím si, že kosti jsou ze srnky, ale těžko se to momentálně posuzuje.
Je velká škoda, že místní kamerový systém není tak dokonalý, aby monitoroval tohle ošklivé místo.
Každou chvilku zde zastaví soukromý podnikatel s dodávkou a vyhazuje nepotřebný stavební materiál."
Další čtenář nám napsal:
"V kontejnerech na Třebíčské ulici na komunální odpad (sklo, kov i plast) se na vozovce u kontejnerů již 14 dnů valí silně zapáchající zbytky masa a kostí."
Někteří čtenáři doporučují přidat kamerový systém, další například udělat ohrádku před kontejnery, aby nebylo tak snadné si zaparkovat s vozíkem přímo u kontejnerů.
Autor: -red-
Publikoval: -red-
Fotogalerie























