• Na náměstí se koná závěrečná afterparty 18. ročníku Evropského festivalu filozofie.
  • Dlouhý stůl na závěrečnou afterparty letošního filozofického festivalu se již chystá.
  • Na parkovišti pod knihovnou na Poštovní od rána pracuje autojeřáb.
  • Ve Svitu jsou první kolotoče.

Nad Náměští béčko bodovalo

- - 3. 10. 2023 - komentářů  0

První dvě třetiny se podobaly jako přes kopírák. Už ve třetí minutě šli do vedení domácí Sázavským po asistencích Přidala s Krčálem.

TJ Náměšť nad Oslavou - HHK Velké Meziříčí „B“ 2:5 (1:1, 1:1, 0:3)

Rozhodčí: Sibera - Kotačka, Strádal

Diváků:65

Branky:3. Sázavský (Krčál, Přidal), 22. Veškrna (Mojdl P.)

6.Smejkal (Pejchal, Střecha L.), 26. Pejchal (Sobotka), 44. Sobotka (Smejkal, Štěpánek), 58. Rozmarín (Smejkal), 60. Havliš

Vyloučení:7:7, navíc Orsech a Milotinský (oba HHK) 10 minut za nesportovní chování, Orsech do konce utkání za nesportovní chování

Využití:0:2

Oslabení:0:1

Střely na branku:31:38

Náměšť: Máj (Dohnal) - Krčál, Ošmera, Strnad, Sázavský, Hort, Mojdl Matěj, Mojdl Patrik, Dvořák Michal, Kala, Budín, Přidal, Dvořák Libor, Kejda, Maštalíř, Veškrna, Dvořák Lukáš

Trenér: Milan Máj

V. Meziříčí: Juda Petr (Pestr) - Střecha Libor, Smejkal - Kameník, Orsech - Viskot, Kuřátko - Sobotka, Štěpánek, Pejchal - Milotinský, Rozmarín, Havliš - Vrána, Bíbr, Chlubna - Burian Martin, Barák Michal

Trenér: Martin Kudláček

V 6. minutě dokázali hosté odpovědět Smejkalem, když mu přihrávali Libor Střecha a Pejchal. Kromě množství střel na obou stranách to bylo z úvodní části všechno.

V prostřední části Náměšť skórovala dokonce už za dvě minuty díky Veškrnovi po nahrávce Patrika Mojdla. Ve 26. ´ bylo ovšem znovu srovnáno. Po přihrávce Sobotky střílel Pejchal. Poté se hra poněkud uklidnila a ubylo i šancí na obou stranách.

Vyrovnané utkání rozhodli hráči béčka HHK v poslední třetině třemi brankami. Nejprve ve 44. minutě při přesilové hře zakončil kombinaci Štěpánka se Smejkalem Lukáš Sobotka. V 58. ´ v přesilovce 4:3 přesně střílel Rozmarín. Na jeho gól přispěl svým třetím bodem v utkání Lukáš Smejkal. V závěrečné minutě domácí ještě odvolali brankáře, za což je vzápětí potrestal pátým gólem Havliš. Kaňkou na konci zápasu pak byly dva vyšší tresty pro hokejisty z Mezu za zbytečné řeči.

Další výsledky 2. kola KLMV:

Pelhřimov - Světlá nad S. 4:5 PP

Telč - M. Budějovice 5:4

Bystřice nad P. - Ledeč nad S. 1:8

Humpolec - V. Bíteš 3:4 PP

První utkání sezóny na novém domácím ledě odehrajeme v neděli 8.10.2023 proti Pelhřimovu. Hrát se bude od 18.30 hodin.

Autor: Vladimír Hort

23. 10. 2023 - V derby dvou Meziříčí bylo tentokrát úspěšnější to Velké

V derby dvou Meziříčí bylo tentokrát úspěšnější to Velké
V devátém druholigovém kole jsme po těsné prohře v okresním derby ve Žďáře nad Sázavou zajížděli k "meziříčskému derby" do ValMezu.

5. 1. 2024 - Nepodařený vstup do nového roku

Nepodařený vstup do nového roku
Vstup do roku 2024 se nám vůbec nevydařil. Do utkání s druhým týmem východní konference jsme nastoupili v nekompletní sestavě a v průběhu zápasu to bylo znát. Zkušení hosté přijeli do Velkého...

8. 1. 2024 - Béčko v neděli udolalo Telč 6:2

Béčko v neděli udolalo Telč 6:2
Po vánoční přestávce zavítalo do Velkého Meziříčí mužstvo Telče.