CAFÉ GUSTO - BRZY OTEVÍRÁME!
Dnes je 21. dubna 2024, svátek má Alexandra, zítra Evžénie.
  • O mimořádné odměny pana starosty a místostarosty ve Velkém Meziříčí se zajímala také celostátní televize NOVA. Reportáž byla odvysílaná v pořadu Televizní noviny 21. 4. 2024 cca v čase 20:07.
  • Letní zahrádky restaurací se vrací. První roste před Jupiter clubem.
  • Část cesty Balinským údolím je nově vysypána štěrkovou drtí.
  • Dobrovolní hasiči v sobotu staví na Fajťáku hranici na pálení čarodějnic.
  • Stavba chodníku k dálnici pokračuje.
  • Vůbec první výstava v sýpce za Dózou. Ve dvou patrech vystavují své díla žáci výtvarného oboru ZUŠ.

Povzbuzující prohra v Hostivicích

- - 11. 10. 2023 - komentářů  0
Ze zápasu.
Ze zápasu.

V rámci 5. kola 1. ligy žen, zajíždělo naše družstvo do Hostivic. K soupeři, který na domácí palubovce nedává nic zadarmo.

LIONS Hostivice - TJ Sokol Velké Meziříčí (17:13) 32:27

Kvůli dopravním potížím jsme měly opravdu málo času na rozcvičení, ale i přesto jsme první poločas začaly velmi dobře. Dobrá obrana nás hnala dopředu i v útoku, a tak jsme se soupeřky držely krok, a to až do 20 minuty. Pak nám soupeřky bohužel odskočily na 7 brankový rozdíl (20. minuta, 14:7). Ale posledních 10 minut jsme zabraly a poločasové skóre bylo 17:13.

Druhý poločas jsme začaly taky dobře, kdy jsme celkem rychle začaly dotahovat (36.minuta 20-19). Bohužel jsme se ale nikdy nedostaly do vedení a pražačky toho hned využily a během dalších pár minut se dostaly do vedení (50. minuta, 28:21). My jsme ale bojovaly až do samotného konce, ale bohužel jsme nebyly schopny už skóre obrátit na naši stranu. Finální výsledek 32:27.

Slova trenéra:

Jak jsem řekla holkám po zápase: „I když jsme prohrály, tak dnes jsem velmi spokojený.“ Bojovaly jsme od první do poslední minuty a hrály jsme opravdu pohlednou házenou. Tento zápas nám opět ukázal, že se nám zúročuje veškerá práce na trénincích. Zlepšujeme se všichni dohromady a když budeme stále pokračovat, tak se to v zápasech v dobré obrátí.

Hrály: Šidlová Jana, Večeřová Marcela - Vodná Anna (10), Borkovcová Tereza (6), Poulová Romana (2), Puffer Natalie (2), Chlubnová Lucie (2), Kuřátková Klára (2/1), Rosická Bára (1), Holíková Lenka (1), Vostálová Eva (1), Pacalová Lenka, Bibrová Tina. Trenér Quentin Lafon

Autor: Kateřina Závišková

9. 10. 2023 - Mladí házenkáři na úvod sezóny úspěšní

Mladí házenkáři na úvod sezóny úspěšní
Mladší žáci zahájili sezónu dvěma domácími turnaji (23.9. a 7.10.).

28. 2. 2024 - Historický moment! Starší dorost získal cenné vítězství!

Historický moment! Starší dorost získal cenné vítězství!
Kdo byl v sobotu večer na hale, tak byl svědkem historického okamžiku. Starší dorostenci poprvé v nejvyšší házenkářské soutěži vybojovali vítězství.

10. 1. 2024 - Minižáci házené druzí na domácím turnaji JUST IT Cup

Minižáci házené druzí na domácím turnaji JUST IT Cup
V neděli 7. ledna pořádal náš oddíl již 6. ročník tradičního turnaje ve velké házené 6+1 pro minižactvo JUST IT Cup.

23. 10. 2023 - HÁZENÁ: Doma proti Prostějovu muži nezaváhali

HÁZENÁ: Doma proti Prostějovu muži nezaváhali
V dalším domácím kole jsme hostili celek z Prostějova.