• Na náměstí se koná závěrečná afterparty 18. ročníku Evropského festivalu filozofie.
  • Dlouhý stůl na závěrečnou afterparty letošního filozofického festivalu se již chystá.
  • Ve Svitu jsou první kolotoče.

V derby dvou Meziříčí bylo tentokrát úspěšnější to Velké

- - 23. 10. 2023 - komentářů  0
Foto ze zápasu.

V devátém druholigovém kole jsme po těsné prohře v okresním derby ve Žďáře nad Sázavou zajížděli k "meziříčskému derby" do ValMezu.

Sobota 21.10.2023

HC Bobři Valašské Meziříčí - HHK Velké Meziříčí 1:2 (0:0, 1:2, 0:0)

Góly a asistence: 27:39 Sviták (Romančík) - 23:40 Doležal (Strnad, Slabý), 24:25 Trnka.

Sestava HC Bobři Valašské Meziříčí:

Ševců (Slovák) - Sviták, Liss, Velikovský, Baroš, Holiš, Hajda, Kočí - Vávra, Kozubík, Melenovský, Vavřík, Vaňo, Martinec, Stodůlka, Andris, Kuchařík.

Trenér: Plšek

Sestava HHK Velké Meziříčí:

Chaloupek (Juda J.) - Slabý, Ambrož, Kabelka, Trnka, Vlašín, Kochánek - Strnad, Juda M., Doležal - Meluzín, Křenek, Juráň - Šantora, Burian, Vedral - Kuba, Horký.

Trenéři: Adam, Novák

Vyloučení: 3:6, využití: 0:0, v oslabení: 0:0.

Rozhodčí: Kapitanov - Konvička, Klimek.

Střely na branku: 32:32 (12:10, 12:9, 8:13)

Statistiky brankářů:

Ševců       (VAL)  -     93,75 % - 30 zásahů - 59 min.

Chaloupek (HHK) -     96,88 % - 31 zásahů - 60 min.

Diváci: 243

Vyrovnané utkání se nám podařilo rozhodnout dvěma góly během minuty na začátku druhé třetiny. Domácí dokázali pouze snížit. Do Velkého Meziříčí tak vezeme veledůležité tři body!

Hodnocení utkání trenérem Lukášem Novákem: Věděli jsme, že je to důležité utkání, a tak jsme k tomu i přistoupili. Od začátku jsme, myslím, byli lepším týmem a vytvářeli jsme si i spoustu šancí, ale proměnili jsme jen dvě. Podržel nás gólman. Domácí hráli velice dobře a bylo to těžké utkání, ale všichni to odmakali celých 60 minut. Domácí ke konci samozřejmě tlačili, ale vítězství jsme uhájili. Teď jedeme do Havlíčkova Brodu a dobře se připravíme. Chceme bodovat i tam.

Program mistrovských zápasů mužů v tomto týdnu:

Středa   25.10.2023     BK Havlíčkův Brod - HHK Velké Meziříčí,

začátek utkání v 18.00 hod. (zimní stadion Havlíčkův Brod)

Sobota  28.10.2023     HHK Velké Meziříčí - HC AZ Havířov,

začátek utkání v 17.30 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

Autor: připravila redakce NovinyVM.cz

4. 3. 2024 - Nedaří se. Po prohře s ValMezem padáme na poslední příčku východní konference

Nedaří se. Po prohře s ValMezem padáme na poslední příčku východní konference
V utkání s Valašským Meziříčím jsme, stejně jako ve středu se Žďárem nad Sázavou, doplatili na mizernou produktivitu.

13. 5. 2024 - Jaroslav Barvíř je novým trenérem "A" týmu HHK

Jaroslav Barvíř je novým trenérem **2**A**2** týmu HHK
Do nové druholigové sezóny 2024/2025 povede "A" tým Horáckého hokejového klubu hlavní trenér Jaroslav Barvíř. Asistentem trenéra zůstává Lukáš Novák a brankáře bude mít nově na starost Jaroslav Odehnal.

11. 4. 2024 - Tři velkomeziříčské hokejistky mistryněmi ČR krajských výběrů

Tři velkomeziříčské hokejistky mistryněmi ČR krajských výběrů
Ve dnech 6. - 7. 4. 2024 proběhlo v Ledči nad Sázavou „Mistrovství ČR Dívek U15 krajských výběrů v hokeji". Soutěže se zúčastnilo 8 krajských výběrů z celé ČR.