EURO BAGGING: Hledáme SERVISNÍHO DĚLNÍKA
  • Pozor hráz rybníka Lalůvky je dočasně uzavřena z důvodu rekonstrukce betonových částí přepadu.
  • Novou lokalitu na Hliništích lemují nově vysazené stromky.
  • Výtěžek z plesu ZUŠ 56.400 korun poputuje na doboru věc Oblastní charity Žďár nad Sázavou.
  • V sobotu 2. března proběhl v Jupiter clubu ples Základní umělecké školy Velké Meziříčí. K vidění byla parádní hudební i taneční vystoupení.
  • Čtyři valašské branky zmařily naděje na cenné body do horácké tabulky. Sobotní zápas sledovalo takřka 600 diváků.

V Havlíčkově Brodě jsme na body nedosáhli

- - 27. 10. 2023 - komentářů  0
Foto ze zápasu.

K utkání 10. kola jsme do Havlíčkova Brodu odjeli v pozměněné sestavě. Se šesti juniory na soupisce jsme s domácími bruslaři odehráli slušné utkání, ve třetí třetině jsme měli několik šancí na vyrovnání. Zkušený domácí celek ale vedení udržel a v závěru dvěma góly potvrdil vítězství.

Středa 25.10.2023

BK Havlíčkův Brod - HHK Velké Meziříčí 6:3 (3:2, 1:1, 2:0)

Góly a asistence: 03:45 Endál (Tecl, Vala), 16:55 Bureš (Vala, Dvořák), 17:30 Křehlík (Tecl, Novák), 31:18 Párt (Kopic, Čermák), 55:05 Tecl (Křehlík, Novák), 55:10 Vala (Endál, Kopic) - 14:25 Křenek, 14:58 Doležal (Strnad, Ambrož), 35:48 Doležal (Strnad, Křenek).

Sestava BK Havlíčkův Brod:

Novák (Nedvěd) - Zych, Vala, Vacík, Dvořák, Novák, Čermák - Pavelec, Bureš, Pártl, Voříšek, Dymák, Tecl, Křehlík, Holenda, Kopic, Kuchta, Valášek, Endál.

Trenér: Kraučuk

Sestava HHK Velké Meziříčí:

Chaloupek (Juda J.) - Slabý, Ambrož, Ludvík, Trnka, Kochánek, Vlašín, Svoboda - Strnad, Juda M., Doležal - Juráň, Křenek, Střecha - Vedral, Burian, Šantora - Švejda, Kuba, Kotrba.

Trenéři: Adam, Novák

Vyloučení: 2:3, využití: 0:0, v oslabení: 0:0.

Rozhodčí: Čuňočka - Kalina, Štěrba.

Střely na branku: 42:18 (18:9, 10:4, 14:5)

Statistiky brankářů:

Novák       (HB)  -      83,33 % - 15 zásahů - 60 min.

Chaloupek (HHK) -     85,71 % - 36 zásahů - 60 min.

Diváci: 354

OHLASY K UTKÁNÍ

Aleš Kraučuk (BK Havlíčkův Brod): Musím ocenit výkon Velkého Meziříčí. Minulé kolo vyhrálo ve Valašském Meziříčí a bylo vidět, že bylo natěšené a dnes tu odehrálo kvalitní zápas. Měli jsme dobrý vstup do utkání, dostali jsme se do vedení 1:0. Pak během čtyřiceti sekund soupeř otočil skóre na svojí stranu. My jsme ale ještě v první třetině díky dvěma rychlým gólům otočili. Ve druhé třetině jsme měli více ze hry, do šancí jsme se ale dostávali horko těžko, protože soupeř má dobrou obranu. Jednu šanci jsme využili a dostali jsme se na rozdíl dvou gólů, soupeř ale z jedné ojedinělé akce dal gól, takže to bylo zase nervózní. My jsme si v kabině ale řekli, že to odehrajeme odzadu a to se nám povedlo. Přidali jsme ještě další dva góly, takže dnes jsme s body spokojení. (zdroj: www.bkhb.cz)

Jiří Adam (HHK Velké Meziříčí): Přijeli jsme sem v pozměněné sestavě oproti předchozím zápasům. V první třetině jsme se hledali, nebyl to od nás ideální výkon, dělali jsme tam zbytečné zmatky. Potom se to začalo zvedat, bohužel jsme inkasovali na 5:3 a rychlý šestý gól, tím bylo rozhodnuto. (zdroj: www.bkhb.cz)

Program mistrovských zápasů mužů v tomto týdnu:

Sobota  28.10.2023 HHK Velké Meziříčí - HC AZ Havířov,

začátek utkání v 17.30 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

Autor: HHK VM

6. 9. 2023 - Brigáda na zimním stadionu - rozcvičovací plocha

Brigáda na zimním stadionu - rozcvičovací plocha
S blížícím se dokončením rekonstrukce zimního stadionu a startem ligových soutěží se Horácký hokejový klub Velké Meziříčí obrací na své příznivce, hráče a dobrovolníky s prosbou o pomoc při vybudování rozcvičovací plochy.

12. 12. 2023 - Velkomeziříčští na havířovské hokejisty nestačili

Velkomeziříčští na havířovské hokejisty nestačili
V posledním kole první poloviny základní části východní konference II. ligy jsme zajížděli na led lídra soutěže Havířova.

19. 1. 2024 - Hokej si ve Velkém Meziříčí vyzkoušelo 38 malých sportovců

Hokej si ve Velkém Meziříčí vyzkoušelo 38 malých sportovců
Tak jako v jiných městech v republice proběhl i u nás Týden hokeje. Ve čtvrtek 18. ledna jsme se těšili na účastníky akce zaměřené na děti ve věku od 4 do 8...

14. 11. 2023 - Velké vítězství v Ledči

Velké vítězství v Ledči
Až na třetí pokus se podařilo béčku HHK přivézt body z venkovního zápasu. A byly to body nesmírně důležité, protože teď je čekají mače s druhým a prvním týmem tabulky Krajské ligy...