• V rámci kulturního léta na náměstí ve Velkém Meziříčí zahrála skupina Listověj.
  • Vydané deště doprovázené bouřkami zvedlo hladinu Balinky v Balinském údolí. Brod lze zatím přejít suchou nohou.
  • VII. ročník historických bicyklů se vydařil. Článek včetně videa připravujeme.
  • Skupina Amarylis vystoupila kvůli počasí v prostorách Lanč Branč - Náměstí 79/3 (bývalá restaurace Obecník). Skupina v rámci kulturního léta vystoupí ještě jednou a to 11. srpna 2024.
  • Postup prací na rekonstrukci silnice na Fajtův kopec (horní část ulice Nad Gymnáziem).

Čekání na body dorostu pokračuje

- - 31. 10. 2023 - komentářů  0
Házená dorost.

V nedělním poobědovém čase nastoupilo družstvo dorostenců k utkání proti Zlínu. Dobře rozehraný zápas naši dorostenci postupně ztratili a nepomohlo ani zlepšení ve druhém poločase. A tak čekání na body stále pokračuje…

1. liga starší dorost, 7. kolo

Handball club Zlín, z.s. - TJ Sokol Velké Meziříčí 34:28 (20:13)

Úvod utkání byl vyrovnaný, a dokonce jsme se mohli ujmout vedení, ale neproměnění vyložených šancí nám v tom zabránilo. Domácí toho využili a ujali se iniciativy. V obraně jsme nedokázali zachytit rychlé útoky domácích. Pak přišlo několik zbytečných vyloučení a soupeř si do poločasu vypracoval rozhodující sedmibrankový náskok.

Do druhé půle bylo hodně věcí jsme se potřebovali zlepšit. Začátek nám ale utekl a už v 5. minutě byl rozdíl ve skóre dvouciferný. Příčinou bylo naše nedůrazné zakončení, které soupeř trestal z první i druhé vlny. Ve 12. minutě jsme se díky time-out domácích rozhodli utkání nepoložit a sedmi brankami v řadě postupně ukrajovali zlínský náskok. Rozdíl šesti branek v posledních deseti minutých dával ještě šanci, ale našim docházela síla a domácí si rozdíl již pohlídali.

Nyní budou mít dorostenci herní pauzu a k dalšímu utkání nastoupí v sobotu 11. listopadu v tradičním domácím čase 19:00 proti nedalekému soupeři z Nového Veselí.

7m hody 2/3 : 2/3, vyloučení: 4:5

Průběh utkání ZDE

Sestava a branky: Tomáš Kučera, Martin Borkovec, Samuel Přikryl - Benjamin Rosa (10/2), Marek Sedlák (7), Jakub Uchytil (4), Adam Krejčí (3), Adam Jaša (2), Jaroslav Pavlíček (2), Filip Hradecký, Tomáš Jelínek, Denis Vik Štěpán Čermák, Matouš Fiala, trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Petr Kácal.

Tabulka 1. liga starší dorostenci ZDE

Autor: Jana Šidlová

4. 12. 2023 - Mladí házenkáři na Mikulášském turnaji stříbrní

Mladí házenkáři na Mikulášském turnaji stříbrní
O uplynulém víkendu se naše družstvo mladších žáků zúčastnilo tradičního třídenního turnaje v baště české házené - Zubří. Turnaj se účastnilo osm týmů.

29. 4. 2024 - HÁZENÁ: Muži remizovali s Kostelcem na Hané

HÁZENÁ: Muži remizovali s Kostelcem na Hané
K poslednímu venkovnímu utkání této sezóny zajížděli muži na palubovku 4. celku soutěže - Kostelce na Hané.

28. 2. 2024 - Mladší žáci házené vyloupili Žeravice

Mladší žáci házené vyloupili Žeravice
V neděli 25.2.2024 vyrazili mladší žáci na přípravný turnaj do Žeravic.

20. 11. 2023 - Perníkové srdce získaly naše mladší žačky

Perníkové srdce získaly naše mladší žačky
Uplynulou listopadovou neděli si mladší žákyně zpestřily na celodenním turnaji v Pardubicích, kde se již poněkolikáté bojovalo O Perníkové srdce. Dlouhý turnaj, kterého se zúčastnilo osm týmů, našim děvčatům vyšel na jedničku...