EURO BAGGING: Hledáme SERVISNÍHO DĚLNÍKA
  • Pozor hráz rybníka Lalůvky je dočasně uzavřena z důvodu rekonstrukce betonových částí přepadu.
  • Novou lokalitu na Hliništích lemují nově vysazené stromky.
  • Výtěžek z plesu ZUŠ 56.400 korun poputuje na doboru věc Oblastní charity Žďár nad Sázavou.
  • V sobotu 2. března proběhl v Jupiter clubu ples Základní umělecké školy Velké Meziříčí. K vidění byla parádní hudební i taneční vystoupení.
  • Čtyři valašské branky zmařily naděje na cenné body do horácké tabulky. Sobotní zápas sledovalo takřka 600 diváků.

Hokejové béčko porazilo tým z Bystřice

- - 1. 11. 2023 - komentářů  0
Ze zápasu HHK B s HC Orli Bystřice nad Pernštejnem.

Domácí měli hru a hosté dávali góly. To byl obraz úvodní třetiny zápasu. Vždy zůstal u Judovy brány jeden volný hráč Bystřice. Ve 3. minutě Ludvík, v 8. Bednář a když v 10.´ dával na 0:3 Jindra, tak se Orli sami divili jak snadno přišli k tříbrankovému vedení.

HHK Velké Meziříčí „B“ - HC Orli Bystřice nad Pernštejnem 5:4 (0:3, 3:0, 2:1)

Diváků: 42

Rozhodčí: Mareček - Trávník, Sapík

Branky: 22. Smejkal (Koželuh), 33. Orsech (Koželuh, Štěpánek), 36. Štěpánek (Burian M. , Orsech), 57. Střecha L. , 60. Štěpánek (Střecha L. ), 3.Ludvík (Burian J.), 8. Bednář (Dudák), 10. Jindra (Viktorin), 49. Bednář (Burian J. , Ludvík)

Vyloučení: 2:5

Využití: 0:0

Oslabení: 1:0

Střely na branku: 39:22

HHK „B“: Juda Petr - Střecha Libor, Smejkal - Orsech, Koželuh - Kameník, Viskot - Kuřátko - Sobotka, Štěpánek, Pejchal - Milotinský, Střecha Filip, Burian Martin - Vrána, Barák, Havliš - Chlubna

Trenér: Martin Kudláček

Bystřice: Beno (Škorpík) - Ludvík, Kintr, Musil, Jakeš, Zítka, Martínek, Doležal, Jirčík, Bednář Daniel, Dudák, Svoboda, Burian Jiří, Jindra, Viktorin, Bárta

Trenér: Jan Ludvík

V prostřední části si meziříčští dávali větší pozor při bránění a co bylo nejdůležitější, začali dávat i góly. Ve 22. minutě poslal Smejkal za Benova záda odraženou střelu Koželuha. Ve 33.´ při oslabení prostřelil vše před sebou Orsech po asistencích Koželuha se Štěpánkem. O tři minuty později si Lukáš Štěpánek s Richardem Orsechem vyměnili role a bylo vyrovnáno. Na této brance měl pak podíl ještě Martin Burian.

V závěrečné třetině se hrál vyrovnaný hokej a pouze se čekalo, který tým zápas rozhodne. Nejprve byli úspěšnější hráči Bystřice. Ve 49. minutě rozjeli kombinaci Ludvík s Jiřím Burianem a Daniel Bednář poslal hosty znovu do vedení. Když už se zdálo, že ten večer budou padat branky jenom na jedné straně kluziště, sebral soupeřům puk Libor Střecha a čtyři minuty před koncem znovu vyrovnal. Stejný hráč pak v poslední minutě vydoloval kotouč ze skrumáže před Benem a přistrčil jej Štěpánkovi ke šťastnému vítěznému gólu.

Hokej si ve Velkém Meziříčí vyzkoušelo 38 malých sportovců
Tak jako v jiných městech v republice proběhl i u nás Týden hokeje. Ve čtvrtek 18. ledna jsme se těšili na účastníky akce zaměřené na děti ve věku od 4 do 8...

30. 11. 2023 - Velkomeziříčští hokejisté diktovali tempo hry, v derby zvítězili nad Žďárem

Velkomeziříčští hokejisté diktovali tempo hry, v derby zvítězili nad Žďárem
Okresní derby mezi Velkým Meziříčím a Žďárem nad Sázavou má jasného vítěze!

15. 9. 2023 - Velkomeziříčští podruhé v přípravě porazili Žďár

Velkomeziříčští podruhé v přípravě porazili Žďár
Poslední přípravné utkání odehráli hokejisté Velkého Meziříčí na zimním stadionu v Třebíči a stejně jako předchozí tři duely jej dotáhli do vítězného konce. Po vyrovnaném průběhu porazili Žďár nad Sázavou 4:3 po...