EURO BAGGING: Hledáme SERVISNÍHO DĚLNÍKA
  • Pozor hráz rybníka Lalůvky je dočasně uzavřena z důvodu rekonstrukce betonových částí přepadu.
  • Novou lokalitu na Hliništích lemují nově vysazené stromky.
  • Výtěžek z plesu ZUŠ 56.400 korun poputuje na doboru věc Oblastní charity Žďár nad Sázavou.
  • V sobotu 2. března proběhl v Jupiter clubu ples Základní umělecké školy Velké Meziříčí. K vidění byla parádní hudební i taneční vystoupení.
  • Čtyři valašské branky zmařily naděje na cenné body do horácké tabulky. Sobotní zápas sledovalo takřka 600 diváků.

Béčko HHK přestalo dávat góly, vidět to bylo i v Bíteši

- - 7. 11. 2023 - komentářů  0
Ilustrační foto.

Béčko HHK přestalo dávat góly. Už minule v Humpolci dokázali jeho hráči z několika šancí proměnit jenom dvě.

HC Spartak Velká Bíteš - HHK Velké Meziříčí „B“ 7:2 (4:1, 2:1, 1:0)

Diváků: 71

Rozhodčí: Sibera - Mezlík, Poledna

Branky: 1. Dittrich, 12. Petrčka (Jarolím), 12. Sokolík (Šidák), 20. Budín (Petrčka, Jarolím), 22. Klimeš (Kazlepka, Vodák), 39. Klimeš, 59. Dittrich, 19. Burian M. (Havliš, Kuřátko), 32. Sobotka (Pejchal, Koželuh)

Vyloučení: 5:1

Využití: 0:1

Oslabení: 1:0

Střely na branku: 33:38

HC Spartak: Bartošek (Kepák) - Budín, Urbánek, Šidák Adam, Novák, Petrčka, Pospíšil, Trnka Dominik, Rozmahel, Jarolím, Dittrich, Vodák, Sokolík, Říčka, Kazlepka, Svatuška, Klimeš

Trenér: Miroslav Škoda

HHK „B“: Pestr (od 12. ´ Mašek) - Koželuh, Smejkal - Viskot, Kuřátko - Sobotka, Štěpánek, Pejchal - Milotinský, Broža, Bíbr - Burian Martin, Havliš, Chlubna

Trenér: Martin Kudláček

Béčko HHK přestalo dávat góly. Už minule v Humpolci dokázali jeho hráči z několika šancí proměnit jenom dvě. A nyní v Bíteši měli tutovek snad ještě víc. Není se pak čemu divit, že ve vyrovnané první třetině vedli domácí po dvanácti minutách 3:0. Hned v 1. ´ se trefil Dittrich a v uvedené 12. minutě skóroval Spartak dokonce dvakrát zásluhou Petrčky a Sokolíka. Poté šel do hostující branky místo Pestra Mašek. Když v 19. ´ po přihrávkách Havliše s Kuřátkem snížil na 3:1 Martin Burian vypadalo to, že se hokejisté z Mezu konečně chytili. Poslední slovo měl však domácí Budín a vrátil tak svému týmu tříbrankový náskok.

Druhá část začala stejně jako ta předchozí. V její druhé minutě zvýšil na 5:1 Klimeš a meziříčští znovu zpytovali svědomí za svoji „obrannou“ činnost. Dále následovala desetiminutovka promarněných šancí, v níž vynikli hlavně hosté. Gól dali až v čase 32:00. Po dvaceti vteřinách přesilovky zakončil Sobotka povedenou kombinaci Pejchala s Koželuhem. Bíteši, jenž byla rychlejší a přesnější se opět povedl konec třetiny. Ve 39. minutě přidává její šestý úspěch Klimeš.

Poslední třetina byla ve znamení marného dobývání Bartoškovy brány hostujícími hráči. Hokejisté Spartaku se soustředili pouze na hlídání výsledku, při němž spoléhali jednak na svého výborného gólmana a jednak na rychlé brejky. Větší zápletka tak nastala až v samém závěru utkání. V předposlední minutě dostali meziříčští šanci hrát až do konce přesilovku 5:3 a do ní odvolali Maška z brány. Rozehráli ji ovšem tak mizerně, že hned po sedmi vteřinách jim vypíchl puk Dittrich a uzavřel stav zápasu.

Další výsledky 7. kola:

Chotěboř - Humpolec 3:4 po prodloužení

Pelhřimov - Telč 6:4

Náměšť nad O. - Bystřice nad P. 10:1

Světlá nad S. - Ledeč nad S. 6:4

V příštím kole zajíždíme v sobotu 11. 11. 2023 do Ledče nad Sázavou. Začátek utkání bude v 17.00 hodin.

Autor: Vladimír Hort

8. 1. 2024 - Béčko v neděli udolalo Telč 6:2

Béčko v neděli udolalo Telč 6:2
Po vánoční přestávce zavítalo do Velkého Meziříčí mužstvo Telče.

8. 2. 2024 - Vítězstvím v Brně jsme stáhli ztrátu na Techniku

Vítězstvím v Brně jsme stáhli ztrátu na Techniku
Velkomeziříčští hokejisté zvládli utkání týmů ze spodní části tabulky a z Brna vezou tříbodové vítězství. V komorní atmosféře brněnské Hokejové haly dětí a mládeže dokázali hokejisté Velkého Meziříčí otočit z nepříznivého stavu...

11. 1. 2024 - Černá série pokračuje, Hodonín nám dal lekci z produktivity

Černá série pokračuje, Hodonín nám dal lekci z produktivity
Domácí utkání 28. kola proti Hodonínu jsme nezvládli. Velkomeziříčští trenéři nemohli ze zdravotních důvodů počítat s Davidem Křenkem a Jiřím Doležalem, rozpadly se jim tak první dvě útočné formace.

2. 10. 2023 - Chotěboř v úvodním kole porazila B tým HHK

Chotěboř v úvodním kole porazila B tým HHK
V nekompletní sestavě a bez jediného společného tréninku odjížděli hráči béčka HHK k úvodnímu zápasu sezóny do Chotěboře.