PANORAMA FITNESS
Dnes je 22. června 2024, svátek má Pavla, zítra Zdeňka.
  • V centru Beauty&Beast se po celou sobotu koná Kmínový festival. Můžete ochutnat speciality pražských šéfkuchařů, zakoupit regionální potraviny. Kromě toho je zde doprovodný kulturní program a vyžití pro děti.
  • Na našem fotbalovém stadionu se hrají tuto sobotu a neděli zápasy chlapců U14 v rámci turnaje Třebíč Open. Také FCVM zde má svůj žákovský tým. Více foto na našem Facebooku.
  • Letos vyšlo otevření koupaliště na tropický den.
  • Jdu do školy. V mateřské škole na Sokolovské proběhlo ve čtvrtek pasování předškoláků s Dózou.
  • 21.6.2024 - Koupaliště PALOUKY otevře své brány v pátek 21. června 2024 v 10 hodin. Jak to na koupališti aktuálně vypadá můžete sledovat na portále www.NovinyVM.cz v pravém sloupci na ONLINE kameře.
  • Lidl už láká zaměstnance přímo na fasádě prodejny.

Béčko HHK přestalo dávat góly, vidět to bylo i v Bíteši

- - 7. 11. 2023 - komentářů  0
Ilustrační foto.

Béčko HHK přestalo dávat góly. Už minule v Humpolci dokázali jeho hráči z několika šancí proměnit jenom dvě.

HC Spartak Velká Bíteš - HHK Velké Meziříčí „B“ 7:2 (4:1, 2:1, 1:0)

Diváků: 71

Rozhodčí: Sibera - Mezlík, Poledna

Branky: 1. Dittrich, 12. Petrčka (Jarolím), 12. Sokolík (Šidák), 20. Budín (Petrčka, Jarolím), 22. Klimeš (Kazlepka, Vodák), 39. Klimeš, 59. Dittrich, 19. Burian M. (Havliš, Kuřátko), 32. Sobotka (Pejchal, Koželuh)

Vyloučení: 5:1

Využití: 0:1

Oslabení: 1:0

Střely na branku: 33:38

HC Spartak: Bartošek (Kepák) - Budín, Urbánek, Šidák Adam, Novák, Petrčka, Pospíšil, Trnka Dominik, Rozmahel, Jarolím, Dittrich, Vodák, Sokolík, Říčka, Kazlepka, Svatuška, Klimeš

Trenér: Miroslav Škoda

HHK „B“: Pestr (od 12. ´ Mašek) - Koželuh, Smejkal - Viskot, Kuřátko - Sobotka, Štěpánek, Pejchal - Milotinský, Broža, Bíbr - Burian Martin, Havliš, Chlubna

Trenér: Martin Kudláček

Béčko HHK přestalo dávat góly. Už minule v Humpolci dokázali jeho hráči z několika šancí proměnit jenom dvě. A nyní v Bíteši měli tutovek snad ještě víc. Není se pak čemu divit, že ve vyrovnané první třetině vedli domácí po dvanácti minutách 3:0. Hned v 1. ´ se trefil Dittrich a v uvedené 12. minutě skóroval Spartak dokonce dvakrát zásluhou Petrčky a Sokolíka. Poté šel do hostující branky místo Pestra Mašek. Když v 19. ´ po přihrávkách Havliše s Kuřátkem snížil na 3:1 Martin Burian vypadalo to, že se hokejisté z Mezu konečně chytili. Poslední slovo měl však domácí Budín a vrátil tak svému týmu tříbrankový náskok.

Druhá část začala stejně jako ta předchozí. V její druhé minutě zvýšil na 5:1 Klimeš a meziříčští znovu zpytovali svědomí za svoji „obrannou“ činnost. Dále následovala desetiminutovka promarněných šancí, v níž vynikli hlavně hosté. Gól dali až v čase 32:00. Po dvaceti vteřinách přesilovky zakončil Sobotka povedenou kombinaci Pejchala s Koželuhem. Bíteši, jenž byla rychlejší a přesnější se opět povedl konec třetiny. Ve 39. minutě přidává její šestý úspěch Klimeš.

Poslední třetina byla ve znamení marného dobývání Bartoškovy brány hostujícími hráči. Hokejisté Spartaku se soustředili pouze na hlídání výsledku, při němž spoléhali jednak na svého výborného gólmana a jednak na rychlé brejky. Větší zápletka tak nastala až v samém závěru utkání. V předposlední minutě dostali meziříčští šanci hrát až do konce přesilovku 5:3 a do ní odvolali Maška z brány. Rozehráli ji ovšem tak mizerně, že hned po sedmi vteřinách jim vypíchl puk Dittrich a uzavřel stav zápasu.

Další výsledky 7. kola:

Chotěboř - Humpolec 3:4 po prodloužení

Pelhřimov - Telč 6:4

Náměšť nad O. - Bystřice nad P. 10:1

Světlá nad S. - Ledeč nad S. 6:4

V příštím kole zajíždíme v sobotu 11. 11. 2023 do Ledče nad Sázavou. Začátek utkání bude v 17.00 hodin.

Autor: Vladimír Hort

5. 12. 2023 - Béčko na Chotěboř doma nestačilo

Béčko na Chotěboř doma nestačilo
Zápas 12. kola základní části Krajské ligy byl zcela v režii hráčů Chotěboře.

25. 1. 2024 - Na Havlíčkův Brod jsme tentokrát nestačili

Na Havlíčkův Brod jsme tentokrát nestačili
Třetí utkání na stadionu soupeře v řadě už velkomeziříčští hokejisté k bodovému zisku nedovedli. V havlíčkobrodské Kotlině nestačili na domácí bruslaře, kteří v závěru zápasu navýšili skóre až na 9:2.

15. 2. 2024 - Vyškov potvrdil formu a přesvědčivě zvítězil

Vyškov potvrdil formu a přesvědčivě zvítězil
Velkomeziříčští hokejisté po třech vítězných zápasech našli přemožitele.

11. 3. 2024 - Třetí čtvrtfinálový zápas na pelhřimovském ledě nevyšel, B tým HHK skončil na 7. místě

Třetí čtvrtfinálový zápas na pelhřimovském ledě měl podobný vývoj jako ten první z minulého úterý.