EURO BAGGING: Hledáme SERVISNÍHO DĚLNÍKA
  • Pozor hráz rybníka Lalůvky je dočasně uzavřena z důvodu rekonstrukce betonových částí přepadu.
  • Novou lokalitu na Hliništích lemují nově vysazené stromky.
  • Výtěžek z plesu ZUŠ 56.400 korun poputuje na doboru věc Oblastní charity Žďár nad Sázavou.
  • V sobotu 2. března proběhl v Jupiter clubu ples Základní umělecké školy Velké Meziříčí. K vidění byla parádní hudební i taneční vystoupení.
  • Čtyři valašské branky zmařily naděje na cenné body do horácké tabulky. Sobotní zápas sledovalo takřka 600 diváků.

Velkomeziříčští hokejisté zvítězili v Kopřivnici

- - 13. 11. 2023 - komentářů  0
Z utkání v Kopřivnici.

Velkomeziříčští hokejisté dokázali otočit nepříznivě se vyvíjející utkání a z kopřivnického stadionu, kde více než dva roky nebodovali, vezou tříbodové vítězství!

Sobota 11.11.2023

HC ISMM Kopřivnice - HHK Velké Meziříčí 3:4 (2:0, 0:2, 1:2)

Góly a asistence: 01:59 Hrůzek (Brodek, Pastor), 11:45 Velecký (Pargáč, Urban), 46:12 Pastor (Hlaváč, Brodek) - 21:46 Dolníček (Trnka, Křenek), 23:57 Křenek (Juráň, Dolníček), 42:00 Kotrba (Švejda, Vlašín P.), 53:57 Strnad (Slabý, Handl).

Sestava HHK Velké Meziříčí:

Cinka (Juda J.) - Dolníček, Trnka, Slabý, Ambrož, Kochánek, Vlašín, Svoboda - Handl, Křenek, Juráň - Strnad, Juda M., Doležal - Švejda, Burian, Kotrba - Kuba, Šantora, Vedral.

Trenér: Novák

Sestava HC ISMM Kopřivnice:

Žůrek (Kubáň) - Petrek, Hlaváč, Marek, Hrůzek, Spurný, Kelnar, Zeman - Pargáč, Sluštík, Kubík, Raška, Gola, Suchý, Urban, Brodek, Pastor, Velecký, Pindel.

Trenér: Majkus

Vyloučení: 3:5, využití: 0:2, v oslabení: 0:0.

Rozhodčí: Šutara - Smetková, Frais.

Střely na branku: 37:31 (12:7, 10:13, 15:11)

Statistiky brankářů:

Žurek        (KOP)  -    87,10 % - 27 zásahů - 59 min.

Cinka         (HHK)  -    91,89 % - 34 zásahů - 60 min.

Diváci: 617

Utkání se pro velkomeziříčské nevyvíjelo dobře, domácí šli ve druhé minutě do vedení a v dalším průběhu měli navrch. Kopřivnice tlačila i díky dvojnásobné přesilovce, kterou ale meziříčští ubránili. Na 2:0 domácí zvýšili ve 12. minutě po naší chybné rozehrávce.

Druhá třetina už ale patřila týmu v modrých dresech. Velkomeziříčští hned v úvodu využili dvě přesilové hry a byli zpět ve hře. První branku Velkého Meziříčí vstřelil David Dolníček, který v před brankovém prostoru nadvakrát překonal domácího gólmana - 2:1. O dvě minuty později nabil Marcel Juráň na pravý kruh Davidu Křenkovi a ten přesnou ranou vyrovnal - 2:2. Ve 28. minutě domácí brankář Žurek odmítl obrat, když vychytal nařízené trestné střílení Davida Křenka. V dalším průběhu druhé části se šance střídaly na obou stranách, více gólovek ale měli modrobílí.

V úvodu třetí části se nám již podařilo otočit skóre na naši stranu. Max Kotrba se nejlépe zorientoval před brankou soupeře a z otočky prostřelil Žurka - 2:3. Domácí se vrhli do útoku a po čtyřech minutách po závaru v našem pásmu skóroval skrytou střelou od levého mantinelu David Pastor - 3:3. Velkomeziříčští ale pokračovali v útočné hře a několikrát se dostali do brejku, bohužel bez úspěchu. Až v 54. minutě se dostal do přečíslení Milan Strnad s Petrem Slabým, první jmenovaný to vzal na sebe a střelou o tyčku poslal VelMez do vedení - 3:4. Domácí měli v závěru velkou příležitost na srovnání. Po sporném vyloučení Petra Slabého hrála Kopřivnice minutovou přesilovku šesti proti čtyřem. Velkomeziříčští si ale i s touto nepříjemností poradili a z neoblíbeného stadionu vezou důležité body.

Hodnocení utkání trenérem Lukášem Novákem: Začátek zápasu nám klasicky nevyšel a soupeř potrestal naše dvě chyby. O přestávce jsme si v kabině něco řekli a kluci rychle srovnali v přesilovkách. Což bylo důležitý. Spoustu dalších velkých šancí jsme neproměnili, ve druhé třetině jsme byli jasně lepší. Kluci si věřili, zápas odmakali a výsledek zaslouženě překlopili na naši stranu. Urvali jsme důležité vítězství, kterého si moc ceníme. Potrénujeme poctivě a jedeme pokorně do Vyškova.

Program mistrovských zápasů mužů v tomto týdnu:

Středa   15.11.2023     Hokej Vyškov - HHK Velké Meziříčí,

začátek utkání v 18.00 hod. (zimní stadion Vyškov)

Sobota  18.11.2023     HHK Velké Meziříčí - HC Slezan Opava,

začátek utkání v 17.30 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

25. 9. 2023 - Rozlosování II. ligy ČR - Východ

Rozlosování II. ligy ČR - Východ
Přinášíme přehled zápasů týmu HHK Velké Meziříčí v 2. lize ČR - východní konferenci.

14. 9. 2023 - Puky pomáhají malým hokejistům

Puky pomáhají malým hokejistům
Od dnešního dne do 24.10. 2023 můžete v prodejnách Kaufland svým hlasem podpořit malé hokejisty Velkého Meziříčí v soutěži Puky pomáhají.

19. 12. 2023 - V Novém Jičíně jsme ani napodruhé neuspěli

V Novém Jičíně jsme ani napodruhé neuspěli
Poslední venkovní utkání kalendářního roku 2023 jsme nezvládli.

2. 10. 2023 - Z prvního domácího utkání odcházíme s bodem

Z prvního domácího utkání odcházíme s bodem
V prvním domácím utkání sezóny 2023/2024 jsme doplatili na zbytečná vyloučení a neudrželi jsme nadějné vedení. Z jedenácti vyloučení nás soupeř třikrát ztrestal, rozhodující branka v prodloužení padla rovněž v našem oslabení.