SVĚTLÁ: Praktické maturitní i učební obory
Dnes je 8. prosince 2023, svátek má Květoslava, zítra Vratislav.
  • Hasiči zasahovali u nebezpečné námrazy na střeše radnice.
  • Pozor na nebezpečné ledové převisy na budovách. Uvolnit se při oblevě mohou kdykoliv a někoho zranit.
  • U vjezdu do bývalého areálu Svit uvízl kamion napříč příjezdovou komunikací...? Video naleznete na našem FB.
  • Čerti řádili na Dóze, polepšené děti Mikuláš s anděly odměnil.
  • Vlastivědná a genealogická společnost měla v úterý výroční schůzi. Zvolila si nové funkcionáře, přednesena byla zpráva o činnosti. Kolik měla přednášek, jaké byly nejnavštěvovanější a co chystá v synagoze přístí rok? To se brzy dozvíte.
  • Po městě chodí Mikuláš s čerty a anděly.

Utkání s Opavou jsme rozhodli v přesilových hrách

- - 20. 11. 2023 - komentářů  0
Radost domácích z výhry v zápasu s Opavou.
Radost domácích z výhry v zápasu s Opavou.
foto: -kaš-
Utkání s Opavou jsme rozhodli v přesilových hrách
Utkání s Opavou jsme rozhodli v přesilových hrách
Utkání s Opavou jsme rozhodli v přesilových hrách
Utkání s Opavou jsme rozhodli v přesilových hrách

Utkání 16. kola mezi domácím Velkým Meziříčím a Opavou rozhodly přesilové hry. Velkomeziříčští třikrát udeřili v přesilové hře, dvě branky potom přidali ve vlastním oslabení!


Sobota 18.11.2023

HHK Velké Meziříčí - HC Slezan Opava 6:2 (2:1, 2:0, 2:1)

 

Góly a asistence: 03:13 Doležal, 10:03 Juráň (Trnka, Křenek), 30:07 Juráň (Křenek), 37:43 Slabý (Doležal), 54:38 Juráň (Kochánek), 58:05 Strnad (Juda M.) - 17:47 Dobša (Kadula, Stuchlík), 50:53 Kadula (Stuchlík, Šindelář).

Sestava HHK Velké Meziříčí:

Jekel (Juda J.) - Kochánek, Trnka, Slabý, Ambrož, Vlašín, Lašák, Orsech, Svoboda - Dolníček, Křenek, Juráň - Strnad, Juda M., Doležal - Vedral, Burian, Šantora - Broža, Kuba, Kotrba.

Trenéři: Adam, Novák

 

Sestava HC Slezan Opava:

Slíž (Nowak) - Thiel, Štěpánek, Šindelář, Backa, Niko Petteri, Buršík, Ludvík, Lehotský - Stuchlík, Häring, Vojtovič, Krupa, Kotásek, Beránek, Káňa, Dobša, Štindl, Vašenka, Hendrych, Kadula.

Vyloučení: 7:5, využití: 3:0, v oslabení: 2:0.

Rozhodčí: Kohoutek - Tichý, Štěrba.

Střely na branku: 35:27 (14:11, 7:8, 14:8)

 

Statistiky brankářů:

Jekel         (HHK)  -    92,59 % - 25 zásahů - 60 min.

Slíž           (OPV)  -    80,95 % - 17 zásahů - 40 min.

Nowak       (OPV)  -    85,71 % - 12 zásahů - 19 min.

 

Diváci: 364

 

Utkání 16. kola mezi domácím Velkým Meziříčím a Opavou rozhodly přesilové hry. Velkomeziříčští třikrát udeřili v přesilové hře, dvě branky potom přidali ve vlastním oslabení!

 

Velkomeziříčští vstoupili do utkání ve slušném tempu a od začátku měli více ze hry. Nezbrzdila je ani přesilová hra soupeře, ve které naopak Jiří Doležal obral hostujícího hráče o kotouč a v samostatném úniku nedal Slížovi v brance Opavy šanci - 1:0. V 11. minutě se meziříčští prosadili v přesilové hře, Marcel Juráň nadvakrát dorazil puk za záda gólmana hostí - 2:0. V 18. minutě hosté vybojovali kotouč v útočném pásmu a David Dobša prostřelil Pavla Jekela - 2:1.

 

Do druhé části Opava vstoupila aktivněji, se snahou srovnat stav. Šanci hosté dostali v polovině zápasu v přesilové hře. Do brejku se ale dostal Marcel Juráň s Davidem Křenkem, kteří situaci dvou na jednoho sehráli ke spokojenosti domácího publika - 3:1. Následně měli domácí k dispozici přesilovou hru pěti proti třem, tu ale nevyužili. Čtvrtá trefa přišla v závěru třetiny, kdy Petr Slabý v přesilové hře vymetl šibenici Slížovy branky - 4:1.

 

Ve třetí třetině nahradil v opavské brance Slíže Nowak, který Slezan několikrát podržel. V 51. minutě opavský Kadula tečoval střelu Stuchlíka, ta zaplachtila za záda bezmocného Jekela - 4:2. Meziříčští ale pokračovali v aktivní hře a v 55. minutě Marcel Juráň další přesilovkovou trefou zkompletoval hattrick - 5:2. Konečnou podobu dal výsledku Milan Strnad, který v 59. minutě od modré prostřelil clonící hráče a trefil přesně horní roh - 6:2.

 

Velkomeziříčští tak po dobrém výkonu celého týmu, podpořeného spolehlivým Pavlem Jekelem v brance porazili Opavu a dobře se naladili na venkovní zápasy v Hodoníně a v Šumperku v příštím týdnu.

 

Hodnocení utkání trenérem Lukášem Novákem: Proti našemu neoblíbenému soupeři jsme v první třetině nastoupili aktivně a agresivně a neslo to své ovoce. Poměrně rychle jsme se dostali do dvougólového vedení. V závěru první části jsme dostali zbytečný gól. Od druhé třetiny jsme opět diktovali tempo hry. V přesilových hrách jsme definitivně rozhodli o našem vítězství. Utkání jsme zkušeně dohráli a chci kluky pochválit za výborný výkon a odmakané utkání. Máme důležité tři body a chystáme se na Hodonín.

 

Program mistrovských zápasů mužů v tomto týdnu:

 

Středa   22.11.2023     SHKM Baník Hodonín - HHK Velké Meziříčí,

začátek utkání v 18.00 hod. (zimní stadion Václava Nedomanského - Hodonín)

 

Sobota  25.11.2023     Draci Pars Šumperk - HHK Velké Meziříčí,

začátek utkání v 17.00 hod. (zimní stadion Šumperk)

 


Autor: zdroj: HHK VM

Publikoval: -kas-

Fotogalerie

-mg-5491.jpg  -mg-5496.jpg  -mg-5500.jpg  -mg-5503.jpg  -mg-5506.jpg  -mg-5507.jpg  -mg-5512.jpg  -mg-5516.jpg  -mg-5518.jpg  -mg-5525.jpg  -mg-5530.jpg  -mg-5531.jpg  -mg-5533.jpg  -mg-5538.jpg  -mg-5540.jpg  -mg-5545.jpg  -mg-5546.jpg  -mg-5551.jpg  -mg-5557.jpg  -mg-5559.jpg  -mg-5562.jpg  -mg-5564.jpg  -mg-5567.jpg  -mg-5575.jpg  -mg-5576.jpg  -mg-5582.jpg  -mg-5593.jpg  -mg-5595.jpg  -mg-5600.jpg  

Čtěte také

1. 11. 2023 - Hokejové béčko porazilo tým z Bystřice

Hokejové béčko porazilo tým z Bystřice
Domácí měli hru a hosté dávali góly. To byl obraz úvodní třetiny zápasu. Vždy zůstal u Judovy brány jeden volný hráč Bystřice. Ve 3. minutě Ludvík, v 8. Bednář a když v...

21. 11. 2023 - Na lídra tabulky ze Světlé hokejisté béčka nestačili

Na lídra tabulky ze Světlé hokejisté béčka nestačili
Po zápase s druhým týmem tabulky zajíždělo béčko HHK na led toho prvního ze Světlé nad Sázavou.

30. 11. 2023 - Velkomeziříčští hokejisté diktovali tempo hry, v derby zvítězili nad Žďárem

Velkomeziříčští hokejisté diktovali tempo hry, v derby zvítězili nad Žďárem
Okresní derby mezi Velkým Meziříčím a Žďárem nad Sázavou má jasného vítěze!

3. 10. 2023 - Nad Náměští béčko bodovalo

Nad Náměští béčko bodovalo
První dvě třetiny se podobaly jako přes kopírák. Už ve třetí minutě šli do vedení domácí Sázavským po asistencích Přidala s Krčálem.


Komentáře ke článku


NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.

Vše pro ONLINE: webhosting - e-mail hosting - e-shopy - fakturační systém - SEO.
Nastavení cookies

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance
TOPlist