EURO BAGGING: Hledáme SERVISNÍHO DĚLNÍKA
  • Pozor hráz rybníka Lalůvky je dočasně uzavřena z důvodu rekonstrukce betonových částí přepadu.
  • Novou lokalitu na Hliništích lemují nově vysazené stromky.
  • Výtěžek z plesu ZUŠ 56.400 korun poputuje na doboru věc Oblastní charity Žďár nad Sázavou.
  • V sobotu 2. března proběhl v Jupiter clubu ples Základní umělecké školy Velké Meziříčí. K vidění byla parádní hudební i taneční vystoupení.
  • Čtyři valašské branky zmařily naděje na cenné body do horácké tabulky. Sobotní zápas sledovalo takřka 600 diváků.

Nepovedené utkání na Dukle Praha

- - 21. 11. 2023 - komentářů  0
Házená dorost.

Sobotní utkání hrané v poobědovém čase na pražské Ruzyni se našim starším dorostencům nepovedlo, a to hlavně ve druhém poločase. Dobře fyzicky disponovaný soupeř, v jehož kádru je několik juniorských reprezentantů nenechal nikoho na pochybách, kdo je favorit.

1.liga starší dorost, 9. kolo

TJ Dukla Praha - TJ Sokol Velké Meziříčí 42:21 (19:13)

Začátek zápasu nebyl z naší strany špatný. Sice byli domácí lepší v zakončení, ale naši hráči se sehranými kombinacemi dokázali dostat k zakončení. Soupeř ovšem využíval silových výhod a postupně navyšoval vedení až na poločasových 19:13.

Vstup do druhé půle i přes výhodu jednoho hráče v poli jsme nevyužili a naše hra se úplně rozpadla. Nacvičené kombinace se nedařily a hra jeden na jednoho byla pro naše hráče velmi náročná a často nepřekonatelnou překážkou. Pouhých sedm branek je toho jasným důkazem. Domácí si tak došli za jednoduchým vítězstvím 42:21.

Teď je třeba potrénovat a svůj poslední domácí zápas odehrát, co nejlépe. K tomu jim jistě pomohou domácí fanoušci, kteří na utkání zavítají, a to už v sobotu 25. listopadu na tradiční 19. hodinu.

7m hody 0/1 : 1/1, vyloučení: 3:3

Průběh utkání ZDE

Sestava a branky: Tomáš Kučera, Martin Borkovec, Samuel Přikryl - Benjamin Rosa (7/1), Adam Jaša (6), Jakub Uchytil (3), Štěpán Čermák (2), Jaroslav Pavlíček (1), Michal Urbanec (1), Marek Sedlák (1), Vítek Smejkal, Tomáš Jelínek, Denis Vik, Adam Krejčí, Matouš Fiala, trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Filip Svoboda.

Tabulka 1. liga starší dorostenci ZDE

Autor: Jana Šidlová, Házená Velké Meziříčí

19. 9. 2023 - Minižáci házené odehráli první kolo ligy Vysočiny

Minižáci házené odehráli první kolo ligy Vysočiny
V neděli 17. září se naši nejmenší házenkáři zúčastnili prvního turnaje sezóny v miniházené 4+1.

27. 2. 2024 - HÁZENÁ: Muži doma nestačili na lídra soutěže z Olomouce

HÁZENÁ: Muži doma nestačili na lídra soutěže z Olomouce
Dlouhých 453 dní se žádnému týmu nepodařilo zvítězit v naší domácí hale. Bohužel každá série jednou končí. Tu naši utnul aktuální lídr druholigové soutěže z Olomouce.

19. 12. 2023 - Pozvánkana tradiční Vánoční házenkářský turnaj

Pozvánkana tradiční Vánoční házenkářský turnaj
Ligové soutěže jsou pro naše družstva dospělých a dorostu pro tento rok za námi. A je třeba si užít také trochu kultury!

4. 12. 2023 - Mladí házenkáři na Mikulášském turnaji stříbrní

Mladí házenkáři na Mikulášském turnaji stříbrní
O uplynulém víkendu se naše družstvo mladších žáků zúčastnilo tradičního třídenního turnaje v baště české házené - Zubří. Turnaj se účastnilo osm týmů.