V úvodu koncert stihli hosty pozvat na vánoční akce ředitel Jupiter clubu Milan Dufek a pořadatel koncertu Jiří Jahoda pozval na novoroční koncert, který oslaví 25 let Moravského klavírního tria, koncert spojený se křtem nového CD se uskuteční ve Velkém Meziříčí v neděli 14. ledna 2024. Po úvodním slovu promotérů vystoupili nadaní žáci z místní základní umělecké školy, Sax trio, sax quartet z třídy Kláry Kostelníkové.
Další program už se odehrál v režii sextetu tří saxofonů, kontrabasu, klavíru a bicích. Renomovaní brněnští hudebníci (Radek Zapadlo, Radim Hanousek, Lubor Pokluda, Vladan Ronner, Vincenc Kummer, Martin Leibl) se věnují interpretaci jazzovým variacím různých autorů, zejména však baryton saxofonistovi Gerrymu Mulliganovi, od které vzniklo také pojmenování celého uskupení.
Autor: připravila redakce NovinyVM.cz
Publikoval: -kas-
Fotogalerie



































