CAFÉ GUSTO - BRZY OTEVÍRÁME!
Dnes je 21. dubna 2024, svátek má Alexandra, zítra Evžénie.
  • O mimořádné odměny pana starosty a místostarosty ve Velkém Meziříčí se zajímala také celostátní televize NOVA. Reportáž byla odvysílaná v pořadu Televizní noviny 21. 4. 2024 cca v čase 20:07.
  • Letní zahrádky restaurací se vrací. První roste před Jupiter clubem.
  • Část cesty Balinským údolím je nově vysypána štěrkovou drtí.
  • Dobrovolní hasiči v sobotu staví na Fajťáku hranici na pálení čarodějnic.
  • Stavba chodníku k dálnici pokračuje.
  • Vůbec první výstava v sýpce za Dózou. Ve dvou patrech vystavují své díla žáci výtvarného oboru ZUŠ.

Dorostenci na soupeře z Frýdku nestačili

- - 29. 11. 2023 - komentářů  0
Společné foto týmu dorostenců.

Poslední domácí utkání pro naše dorostence bylo hodně náročné. Ze základní sestavy vypadli hned dvě spojky, a tak museli nastoupit mladí hráči. V prvním poločase si vedli dobře, ale v tom druhém již začal jasně dominovat zkušený soupeř.

1.liga starší dorost, 10. kolo

TJ Sokol Velké Meziříčí - Pepino SKP Frýdek-Místek 30:48 (17:23)

Utkání bylo prvních pět minut vyrovnané a naši hráči se v útočné části prezentovali dobrou spoluprací. Pak ale přišla pasáž zbytečných střel a ztrát míčů, které soupeř tvrdě trestal (15. minuta 9:13). V této části hry to vypadalo, že se opět dostaneme do zápasu, ale dobře hrající obrana hostí nám v tom zabránila. A proto v poločase byl rozdíl již šestibrankový 17:23.

Vstup do druhé půle byl z naší strany hodně nepovedený. Další ztráty míče a nedůraz v obraně znamenaly, že již v 10. minutě byl rozdíl ve skóre dvanáctibrankový 21:33. Našim hráčům se určitě nedá vytknout snaha hrát rychle, ale obrovské množství technických chyb nás v tom hodně brzdilo. Zbytek zápasu se pak již jen dohrával. Škoda pak zbytečné přímé červené karty v našich řadách. Střelecký prapor našeho oddílu nesl Adam Jaša, který zaznamenal 14 přesných zásahů!

Poslední kolo odehrají naši dorostenci v neděli 3. prosince v Plzni, kde budou snad bojovat v již plné sestavě.

7m hody 1/1 : 0/0, vyloučení: 4:4, navíc domácí přímá ČK

Průběh utkání ZDE

Sestava a branky: Tomáš Kučera, Martin Borkovec - Adam Jaša (14/2), Adam Krejčí (4), Marek Sedlák (4), Ondřej Trifanov (3), Jakub Uchytil (2), Štěpán Fiala (1), Štěpán Čermák (1), Matouš Fiala (1), Vítek Smejkal, Filip Hradecký, Tomáš Jelínek, Denis Vik, trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Petr Kácal, asistenti Jakub Strýček a Filip Svoboda.

Tabulka 1. liga starší dorostenci ZDE

Autor: Jana Šidlová, Házená Velké Meziříčí

11. 10. 2023 - Povzbuzující prohra v Hostivicích

Povzbuzující prohra v Hostivicích
V rámci 5. kola 1. ligy žen, zajíždělo naše družstvo do Hostivic. K soupeři, který na domácí palubovce nedává nic zadarmo.

8. 9. 2023 - Minižáci házené zahájili sezónu soustředěním, turnajem a rádi přijmou do svých řad nové spoluhráče

V týdnu od 14. do 18.8. zahájili minižáci sezónu soustředěním formou příměstského tábora. Letos byla účast rekordní, když se zúčastnilo 39 chlapců.

21. 12. 2023 - Dorostenci obhájili vítězství na Julec Cupu

Dorostenci obhájili vítězství na Julec Cupu
V půlce prosince se opět konal turnaj Julec Cup mladších dorostenců. V nafukovací hale si opět nejlépe vedli naši hráči a po zásluze obhájili první místo.

3. 10. 2023 - Starší dorostenci dostali lekci s Olomouckou akademií

Starší dorostenci dostali lekci s Olomouckou akademií
Nedělní odpolední utkání v Kostelci proti Házenkářské Akademii Olomouckého Kraje naši dorostenci nezvládli. Zápas z naší strany postrádal potřebné nasazení a náboj, což vyústilo ve vysokou porážku 35:18.