V neděli 3. prosince společně rozsvítili vánoční stromek v Martinicích. Díky výtěžku z prodeje občerstvení se všichni můžeme zapojit do projektu "Ježíškova vnoučata". Podpořena budou přání konkrétních lidí v našem okolí. V 16 hodin vystoupily děti z mateřské školy a základní školy v Mostištích.
Zpěvem děti ze ZŠ a MŠ přivítaly advent v neděli 3. prosince od 16.30 také v Tasově. K tomu zahrála kapela Bez Angažmá. Návštěvníků zde zavoněl čaj, svařák a cukroví. Děti zde mohly odevzdat dopisy pro Ježíška.
Autor: připravila redakce NovinyVM.cz
Publikoval: -kas-
Fotogalerie





























