EURO BAGGING: Hledáme SERVISNÍHO DĚLNÍKA
  • Pozor hráz rybníka Lalůvky je dočasně uzavřena z důvodu rekonstrukce betonových částí přepadu.
  • Novou lokalitu na Hliništích lemují nově vysazené stromky.
  • Výtěžek z plesu ZUŠ 56.400 korun poputuje na doboru věc Oblastní charity Žďár nad Sázavou.
  • V sobotu 2. března proběhl v Jupiter clubu ples Základní umělecké školy Velké Meziříčí. K vidění byla parádní hudební i taneční vystoupení.
  • Čtyři valašské branky zmařily naděje na cenné body do horácké tabulky. Sobotní zápas sledovalo takřka 600 diváků.

S Kopřivnicí to nevyšlo, s Valachy ano

- - 5. 12. 2023 - komentářů  0
Radost domácích po sobotní výhře nad Valašskými Bobry

O víkendu se hrály na našem zimním stadionu hned dva hokejové zápasy A týmu HHK.

1.12.2023

Předehrávka vánočního kola pro Kopřivnici

HHK Velké Meziříčí - HC ISMM Kopřivnice 2:6 (0:2, 1:2, 1:2)

Předehrávku vánočního kola s Kopřivnicí jsme nezvládli. Zkušený soupeř šel v první třetině po našich chybách rychle do vedení a to si udržel až do závěrečné sirény. Za Velké Meziříčí snižovali Jiří Doležal a Tobiáš Handl.

2.12.2023

Míra Juda řídil obrat v derby s Valašským Meziříčím

HHK Velké Meziříčí - HC Bobři Valašské Meziříčí 4:3 pp (2:2, 1:0, 0:1 - 1:0)

Do utkání s Valašským Meziříčím jsme stejně jako včera s Kopřivnicí nevstoupili dobře, když se soupeř poměrně jednoduše v 7. minutě dostal do dvoubrankového vedení. Velkomeziříčští ale dokázali zareagovat a ještě do první přestávky bylo srovnáno.

Trenérům v dnešním utkání chyběl zraněný útočník Milan Strnad. Tým naopak doplnili obránce Marek Chvátal a útočníci Vítězslav Brož a Adam Horký. A byl to právě Brož, který plnohodnotně zastoupil Milana Strnada v první útočné formaci, kde navázal na dlouholetou spolupráci s Miroslavem Judou z Dukly Jihlava.

Snížení na 1:2 zařídil Vítězslav Brož, kterého ihned po vyhraném vhazování našel před brankou Miroslav Juda. V 19. minutě bylo vyrovnáno na 2:2, když při hře ve čtyřech dorazil střelu Míry Judy Petr Slabý. Ve 36. minutě si Brož a Juda opět zopakovali spolupráci z jihlavské Dukly a otočili skóre ve prospěch VelMezu, tentokrát skóroval Míra Juda. Minutu a půl před koncem třetí třetiny dokázalo Valašské Meziříčí vyrovnat a poslat zápas do prodloužení. 7 vteřin před koncem rozhodl a vítězství Velkého Meziříčí svojí druhou brankou v utkání Miroslav Juda po přihrávce Vítězslava Brože.

Velkomeziříčští tak v přímém souboji týmů ze spodních pater tabulky vybojovali cenné dva body. Ve středu 6.12. hrajeme opět na domácím stadionu, tentokrát do Velkého Meziříčí přijede Havlíčkův Brod.

V Novém Jičíně jsme ani napodruhé neuspěli
Poslední venkovní utkání kalendářního roku 2023 jsme nezvládli.

15. 8. 2023 - Áčko povede trenérský tandem Jiří Adam - Lukáš Novák

Áčko povede trenérský tandem Jiří Adam - Lukáš Novák
Do druholigové sezóny 2023/2024 povede Horácký hokejový klub trenérská dvojice Jiří Adam - Lukáš Novák.

22. 1. 2024 - Z Valašského Meziříčí jedeme i podruhé s vítězstvím!

Z Valašského Meziříčí jedeme i podruhé s vítězstvím!
Rozsáhlá marodka ve velkomeziříčškém kádru zapříčinila, že jsme k meziříčskému derby na Valašsko cestovali se sedmi juniory v poli.

24. 11. 2023 - Fantastičtí brankáři dotáhli utkání v Hodoníně do prodloužení

Fantastičtí brankáři dotáhli utkání v Hodoníně do prodloužení
Utkání 17. kola mezi domácím Hodonínem a Velkým Meziříčím ovládli maskovaní muži. Domácí Dominik Piták i velkomeziříčský Jarda Juda inkasovali v základní hrací době pouze po jedné brance a o vítězi muselo...