Moderování se ujala Simča Kučerová, žákyně 9.B, která dokázala vyburcovat obecenstvo k fandění, zpěvu i tanci.
Myslím, že se zde potvrdila stará pravda, že za učitele hovoří fungování žáků. Proto „VŠEM“ moc děkuji za vytvořenou atmosféru, sportovní výkony a věřím, že jsme byli dobrým předvojem Vánoční laťky, která se uskuteční 19. prosince 2023 a bude se jednat o 25. ročník této okresní soutěže. Proto velký hold skládám panu Mgr. Z. Liškovi a panu Ing. V. Záviškovi, kteří stáli u zrodu této bohulibé akce. Všechny srdečně zveme.


Autor: P. Vlachová
Publikoval: -kas-















