S laskavým přispěním zdejší farnosti uspořádala ZŠ Oslavická adventní koncert svých žáků v kostele. Krásné svátky popřál na úvod přítomným děkan Jiří Kaňa i ředitelka školy Eva Bednářová, která poděkovala za hojnou účast posluchačů. Kostel se zaplnil do posledního místa, aby vyslechl hned několik vánočních vystoupení tří různých sborů v doprovodu hudebních nástrojů klavíru, houslí, fléten. Střídaly se klasické a tradiční vánoční písně s těmi novějšími a moderními. Snad všechny dojalo nebeské Hallelujah v podání dvou žákyň. Hodina vyhrazená pro koncert utekla jako nic. Na závěr všem vystupujícím a pedagogům poděkovala a všem popřála krásné sváteční dny dojatá ředitelka školy Eva Bednářová. Závěrečné překvapení byla společně zpívaná koleda Narodil se Kristus Pán doprovázená hrou na varhany.
Autor: připravila redakce NovinyVM.cz
Publikoval: -kas-
Fotogalerie


































