Vážení a milí naši příznivci a přátelé. Moc vám děkujeme, že jste včera přišli na velkomeziříčské náměstí a strávili společně s námi fajn podvečer. Bylo vás kolem stovky, což je úctyhodný počet. Počasí milostivé, punč a svařák solidní, pohoda, takže vlastně všechno fajn.
Jsme moc potěšeni, že naše poslední letošní vystoupení proběhlo právě "doma".
Zachovejte STETSONu přízeň, máme vás moc rádi.
Přejeme všem lidem dobré vůle krásné a především klidné prožití vánočních svátků a úspěšný vstup do nového roku.
V převeliké účtě váš STETSON
zdroj: fb Stetson
Autor: připravila redakce NovinyVM.cz
Publikoval: -kas-
Fotogalerie






















