Třináctičlenný komorní smyčcový orchestr zahrál posluchačům v prostoru Nové synagogy ve Velkém Meziříčí. Poluchači si v barevně nasvíceném sále mohli vychutnat skladby Arcangela Corelliho, Edvarda Griega či Gustava Holsta. Vstupné bylo dobrovolné. Další možnost poslechnout si toto hudební těleso v mimořádných prostorách velkomeziříčské synagogy bude ve čtvrtek 28. prosince od 18 hodin, kdy se koná benefiční koncert, jehož výtěžek bude věnován na podporu Skoutského střediska Velké Meziříčí.

Autor: připravila redakce NovinyVM.cz
Publikoval: -kas-
Fotogalerie



















