Tento vánoční koncert se 25. prosince uskutečnil také Lavičkách a Uhřínově. Zaplněný velkomeziříčský kostel si tak mohl vychutnat příjemné vánoční melodie pětice od místních muzikantů. Účinkovali Aneta Kapčuková (zpěv), Rdka Uchytilová (zpěv, klavír), Božena Mikysková (zpěv, flétny), Jiří Pól (zpěv, basová kytara), Petr Švec (zpěv, kytara, housle). Zazněly například V jeslích dítě spinká, Bim bam, Koleda je ve Vánoce, Betlémská, Gloria, Dary nesem, Štědrý večer, Další rok přibyl na víčka, Nádherná zář, pásmo koled, Somewhere over the rainbow, Kouzelná noc, Králové. Při pásmu koled mohl s muzikanty zpívat každý, jelikož na papírovém programu byly ke koledám texty.
Výtěžek koncertu 21 168 Kč pomůže Domácímu hospici Vysočina.
Autor: připravila redakce NovinyVM.cz
Publikoval: -kas-
















