Na koncertě vystoupí šedesáti členný orchestr ZUŠ pod vedením Josefa Vaňhary. Vstupné bude dobrovolné a jeho výtěžek poputuje na nákup nového devítimístného auta s úpravou pro přepravu osob na invalidním vozíku pro uživatele Denního stacionáře NESA ve Velkém Meziříčí. Děkuje Vám, pokud na koncert přijdete a dobrou věc svým příspěvkem podpoříte.
Autor: připravila redakce NovinyVM.cz
Publikoval: -kas-












