EURO BAGGING: Hledáme SERVISNÍHO DĚLNÍKA
  • Pozor hráz rybníka Lalůvky je dočasně uzavřena z důvodu rekonstrukce betonových částí přepadu.
  • Novou lokalitu na Hliništích lemují nově vysazené stromky.
  • Výtěžek z plesu ZUŠ 56.400 korun poputuje na doboru věc Oblastní charity Žďár nad Sázavou.
  • V sobotu 2. března proběhl v Jupiter clubu ples Základní umělecké školy Velké Meziříčí. K vidění byla parádní hudební i taneční vystoupení.
  • Čtyři valašské branky zmařily naděje na cenné body do horácké tabulky. Sobotní zápas sledovalo takřka 600 diváků.

Vítězstvím v Brně jsme stáhli ztrátu na Techniku

- - 8. 2. 2024 - komentářů  0
Foto ze zápasu s Technikou Brno.

Velkomeziříčští hokejisté zvládli utkání týmů ze spodní části tabulky a z Brna vezou tříbodové vítězství. V komorní atmosféře brněnské Hokejové haly dětí a mládeže dokázali hokejisté Velkého Meziříčí otočit z nepříznivého stavu 0:2 a stáhli ztrátu na Techniku na 5 bodů.

Meziříčští do utkání vstoupili aktivně a hned od úvodu si vytvořili souvislý tlak, hráči Techniky museli několikrát vyhazovat na zakázané uvolnění. Z převahy ale branku nevytěžili a tak udeřilo na druhé straně. Před Judovou brankou zůstal nekrytý Pigl, kterého zpoza branky našel Pospíšil - 1:0. Největší šanci na srovnání měl v poslední minutě první třetiny Adam Paleček, jeho střelu ale zastavila tyčka Šurého branky.

Do druhé části vstoupili lépe domácí, ve 24. minutě si za obranu VelMezu najel Bartes, který dostal přesnou přihrávku od Remty a v samostatném úniku se nemýlil - 2:0. V 26. minutě měl další velkou šanci Adam Paleček, který ujel do přečíslení s Matějem Vovsíkem, Šurý si ale zakončení pohlídal. Snížení přišlo ve 27. minutě. Viktor Burian se na modré čáře zbavil tří hráčů Techniky a střelou pod víko přiblížil svůj tým soupeři - 2:1. Ve 31. minutě bylo vyrovnáno, Miroslav Juda si sjel mezi kruhy a střelou přes obránce vymetl horní roh Šurého branky - 2:2. V závěru druhé třetiny velkomeziříčští ubránili čtyřminutové oslabení. V poslední minutě potom Tadeáš Kuba nastřelil tyčku domácí branky.

Rozhodující moment utkání přišel ve 44. minutě. Vítězslav Brož si na pravém kruhu dobře počkal na přihrávku od Petra Slabého a do odkryté části branky neměl problém skórovat - 2:3. Následovaly nevyužité přesilové hry Velkého Meziříčí a v závěru další ubráněné čtyřminutové oslabení. Tři body z Brna znamenají odpoutání se od posledního Valašského Meziříčí na 5 bodů. Stejný počet bodů potom ztrácíme na dnešního soupeře.

Další utkání hrajeme v sobotu 10. února od 17:00 v Kopřivnici.

Herní přípravu odstartujeme v Brně s Technikou
Po dvou týdnech intenzivních tréninků na ledě třebíčské KHNP Areny nastoupí velkomeziříčští hokejisté k prvnímu přípravnému utkání. V brněnské Hokejové hale dětí a mládeže změří síly s nováčkem II. ligy Technikou Brno.

27. 10. 2023 - V Havlíčkově Brodě jsme na body nedosáhli

V Havlíčkově Brodě jsme na body nedosáhli
K utkání 10. kola jsme do Havlíčkova Brodu odjeli v pozměněné sestavě. Se šesti juniory na soupisce jsme s domácími bruslaři odehráli slušné utkání, ve třetí třetině jsme měli několik šancí na...

1. 9. 2023 - Meziříčští v přípravě vyzráli na Havlíčkův Brod

Meziříčští v přípravě vyzráli na Havlíčkův Brod
Ve druhém přípravném utkání zajížděli velkomeziříčští hokejisté do Chotěboře, kde se utkali s Havlíčkovým Brodem.

16. 11. 2023 - Z vyškovského stadionu se vracíme s prázdnou

Z vyškovského stadionu se vracíme s prázdnou
K utkání 15. kola jsme se na stadion jednoho z favoritů soutěže vydali bez dvou stěžejních útočníků. Trenérům chyběli David Křenek a Milan Strnad, museli tedy přeskupit první i druhou formaci.