Trojice vynikajících hudebníků, kteří hrají v uskupení The Cello boys, převedla žákům neskutečné vystoupení plné energické hudby. Ladislav Mariaš a Zachar Fedorov po úvodních skladbách od Nirvány a Lady Gaga seznámili všechny přítomné v sále s akustickými i elektrickými hudebními nástroji - cello, po dalších skladbách bubeník Jakub Kočí popsal všechny součásti bicích, na ty se dá zahrát všechno od polky, přes hiphop, rock až po metal. Síla každého nástroje byla v sále znát. Excelentní hudební výkony ještě potrhlo dynamické osvětlení a kouřové efekty, mnozí žáci se tak mohli cítit jak na rockovém koncertě. Imagine dragons a směsice písní od Michaela Jacksona byla na programu v druhé části hodinového vystoupení. Pánové zabrousili také do klasiky, když zahráli Menuet od Josefa Haydna. V několika písních představili také vlastní tvorbu, kterou vydali na svém CD a najít ji lze na všech populárních elekt. platformách. Po závěrečné písni od AC/DC následovala autogramiáda a společné focení.
Autor: připravila redakce NovinyVM.cz
Publikoval: -kas-
Fotogalerie































