SVĚTLÁ: Praktické maturitní i učební obory
Dnes je 6. prosince 2023, svátek má Mikuláš, zítra Ambrož.
  • U vjezdu do bývalého areálu Svit uvízl kamion napříč příjezdovou komunikací...? Video naleznete na našem FB.
  • Čerti řádili na Dóze, polepšené děti Mikuláš s anděly odměnil.
  • Vlastivědná a genealogická společnost měla v úterý výroční schůzi. Zvolila si nové funkcionáře, přednesena byla zpráva o činnosti. Kolik měla přednášek, jaké byly nejnavštěvovanější a co chystá v synagoze přístí rok? To se brzy dozvíte.
  • Po městě chodí Mikuláš s čerty a anděly.
  • Dnes (5.12.) se na náměstí ve Velkém Meziříčí konají Vánoční trhy. Při této příležitosti můžete navštívit tradiční vánoční výstavu ve velkém sále Jupiter Clubu (5.-7.12. 9-17 hodin).
  • Vánoční náměstí v Třebíči. Dětský kolotoč a ruské kolo.

Již po třetí rozezní Lhotky u Velkého Meziříčí rocková muzika - ZNÁME VÝHERCE!!!

- - 17. 6. 2011 - komentářů  0
Atmosféra na festivalu.
Atmosféra na festivalu.
foto: -WF-
Kapela DOGA při loňském vystoupení na festivalu ve Lhotkách foto: -WF-

První prázdninový víkend, jak je tomu již zvykem, se na fotbalovém hřišti ve Lhotkách u Velkého Meziříčí uskuteční již 3. ročník rockového festivalu Wandr fest.


Letošní novinkou festivalu je to, že festival bude poprvé dvoudenní a uskuteční se 1.-2.července 2011.

 

Pořadatelé se pro tuto možnost rozhodli po velmi vydařeném loňském ročníku, aby do Lhotek nalákaly více skvělých kapel z české rockové scény.

 

Jednou z těchto kapel je kapela ARAKAIN, která se do Lhotek opět vrací po roční pauze,, kdy zde vystupoval jeden ze zakladatelů kapely ARAKAIN Aleš Brichta se svou nynější kapelou AB Band.

 

Jako další kapela se zde představí, dá se říct že stálice na našem festivalu, kapela DOGA a také se nám konečně podařilo nalákat kapely WALDA GANG a ALKEHOL. Poprvé v historii na festivalu bude vystupovat zahraniční interpret a tím je slovenská kapela THE PARANOID, dále také jedna ze stálic jihlavská kapela ABI GAIL,kapely KARAKUM a EXORCIST, místní zábavová kapela ARBOK a opět zde vystoupí i momentálně nejúspěšnější zábavová kapela z okolí a to kapela ACCORT.

 

Nezapomněli jsme ani na vyznavače zahraniční rockové muziky a poprvé k nám zavítá kapela napodobující vystoupení jedné z největších legend, které kdy byly na této planetě a to kapela KISS Czech company.

 

Celý tento rockový víkend bude zahájen v pátek v 19:00 hod a zahájí ho kapela ACCORT, která loňský festival ukončila. Tato kapela působící v okolí Velkého Meziříčí oslavila nedávno 3 roky svého působení a za tuto krátkou dobu si vydobila renomé nejnavštěvovanější zábavové kapely v tomto okolí.

 

Kapela hraje převzaté písně od českých i zahraničních interpretů. Více o této kapele se můžete dozvědět na jejich stránkách www.accort.cz

 

Jako další kapela se na podiu ve 21:15 hod představí jedna z hlavních kapel festivalu a to kapela DOGA.

 

Představovat kapelu Doga je dle mého názoru zcela zbytečné,ale pro ty kteří nevědí, zde uvedu jen pár informací.Kapela Doga hrající hity jako Nejsi nevinná,Poletuju,Dolce Vita a spoustu dalších se zde představila již v minulých dvou ročnících festivalu a to co předvedli na podiu, se jen tak nevidí a proto doufáme, že takovou show si s sebou přivezou i letos.Kapela se chystá v brzké době vydat nové CD s názvem „Hoď si to“ tak se třeba dočkáme jeho představení také u nás.

Více informací o kapele se dozvíte na jejich stránkách www.dogamusic.cz

 

Ve 23:00 hod se na podium představí vrchol pátečního večera.Tímto vrcholem je kapela WALDA GANG.

 

Toto seskupení snad nelze ani nějak popsat.To co oni předvádějí na podiu se prostě musí vidět na živo.

 

Tato kapela v čele se zpěvákem Vláďou Šafránkem (který působil jako zpěvák v kapele Harlej) hraje písně Waldemara Matušky jako například Eldorádo,Hudsonské šífy a spoustu dalších,které jsou ovšem předělány do tvrdší rockové podoby. Dále hrají největší hity skupiny Harlej za dob působení Vládi Šafránka v této kapele.

Dalšími členy této kapely jsou například Václav Upír Krejčí a Robert Rosenberg(ovšem nevím co zde dělá J) a spoustu dalších které kdybych měl jmenovat tak mi nestačí ani tato stránka.Nebudu už dál nic psát ale jejich vystoupení doplněné ještě o ohnivou show a ohňostroj se prostě musí zažít.

 

Více o této kapel se můžete dozvědět na jejich internetových stránkách www.waldagang.cz

 

 

Celý pateční večer završí v 01:00 hod místní zábavová kapela ARBOK která působí na místním hudební scéně již více jak 15 let během kterých natočila CD s názvem „Všechny písně ze studia Hacienda“ kde jsou pouze písně z vlastní tvorby a v roce 2009 natočila také své DVD ARBOK live,které bylo natočeno při koncertu kapely Škwor kde byla hostem.Na tomto DVD jsou spíše převzaté písně,které kapela v nynější době hraje na tanečních zábavách v okolí.

 

Pokud vás zajímá více o této kapele tak se podívejte na jejich web www.arbok.cz

 

Konec páteční produkce bude zhruba v 03.30hod

 

 

V sobotu bude celý program zahájen v 15:00 hod a zahájí jej heavy metalová kapela KARAKUM působící v okolí Jihlavy.Informace o kapele na www.karakum.cz

 

Poté se v 16:15 hod na podiu představí stálice na scéně našeho festivalu a to kapela ABI-GAIL Kapela hraje svá vystoupení po celé České Republice a snaží se prosadit na české rockové scéně.V nynější době kapela natáčí nové CD a videoklip.Tak se třeba dočkáme jejich představení na letošním festivalu.

Více info o kapele naleznete na webu www.abi-gail.cz

 

 

17.30 hod se na podiu představí mladá začínající kapela EXORCIST .Tato kapela působí v okolí obce Kouty na Jihlavsku a veškeré informace naleznete na jejich webu http://www.exorcist.xf.cz/

 

 

Po kapele Exorcist začne celý festival pozvolna vrcholit.

 

19:00 hod se na podiu představí historicky první zahraniční kapela na festivalu Wandr fest a touto kapelou je slovenská kapela THE PARANOID.

 

Tato mladá kapela ze sousední země nedávné době natočila CD „Posledný nádych“ se kterým se snaží prosadit na Slovenské a také České hudební scéně a mi jim v tom chceme také trochu pomoci.Na jejich stránkách http://bandzone.cz/theparanoid pro ČR naleznete také ukázky z jejich nového CD.

 

Ve 21:00 hod se na podiu představí jedna z legend české rockové scény a to kapela ALKEHOL

 

Kapela Alkehol v loňském roce vydala zatím svoje poslední CD s názvem „Pojďme se napít“ a nyní s videoklipem k písni „Zmaštenej“ z tohoto alba se umísťuje na nejvyšších příčkách různých hitparád.

Kapela k nám přiveze samozřejmě také své největší hity jako například: Život je krátkej, Hospodo nalejvej,Na slamníku a spostu dalších,ale hlavně představí písně z nového alba.

Více informací o kapele Alkehol naleznete na webu www.alkehol.cz

 

 

Ve 23:00 hod na podiu vystoupí navrátilci z let minulých a to kapela ARAKAIN.

 

S kapelou Arakain to v roce 2008 ve Lhotkách vlastně celé začalo,protože v tomto roce se na fotbalovém hřišti ve Lhotkách uskutečnil historicky první koncert tohoto formátu právě s kapelou ARAKAIN a již zaniklou kapelou Renons.V dalším roce, tedy v roce 2009 byla započata historie našeho a vašeho festivalu WANDR FEST.

 

Ale zpět ke kapele ARAKAIN.

 

Kapela v letošním roce natočila nové CD s názvem Homo Sapiens se kterým právě skončila své velmi úspěšné jarní turné.K tomuto CD natočila také videoklip a to k písni MARAT. Z úst zpěváka kapely Honzy Toužimského zazní jak písně z tohoto alba tak i hity z dob minulých jako například: Marylin,Apage Satanas,a spousta dalších.

Info o kapele naleznete na webu www.arakain.eu

 

Celý festival nám v 01:00 hod svím vystoupením završí revivalová kapela KISS Czech company

 

Kapele zahraje největší hity této metalové legendy a doplní jej skvělou pódiovou show i s replikami kostýmů ve kterých kapela KISS vystupovala. Stránky kapely jsou www.kissczechcompany.cz

 

 

A to je vše na co se u nás můžete těšit.

 

Ještě jsem zapomněl na jednu věc.Celým festivalem vás bude po oba dva dny provázet moderátor Jirka Doležal,který působí jako moderátor na Hitradiu Vysočina.

 

Vstupenky na celou akci lze zakoupit v předprodeji za 450,- na celý víkend na těchto místech:


Music Data ,Velké Meziříčí ,Sokolovská 250  

Falco Computer , Žďár nad Sázavou (Nachází se v přízemí obchodního centra CONVENT na ulici Horní 2233/6.)

Husqvarna Třebíč,Brněnská 390/55(naproti Mountfieldu) 

Trafika na Hliništi  Jihlava,Na Hliništi

 

Předprodej bude ukončen ve čtvrtek 30.6.2011

 

Vstupenky bude možno zakoupit také na místě a to na jednotlivé dny za cenu 300,- na 1 den a nebo 550,- na celý víkend.

Veškeré informace ohledně festivalu naleznete na stránkách www.wandrfest.cz

 

Těšíme se na vaši návštěvu.

 

Soutěž:

Jako mediální partner vám přinášíme
soutěž o šest vstupenek.

Soutěž končí 29.6.2011 ve 24:00 a tři vylosovaní obdrží po dvou vstupenkách.
(Dva lístky na pátek 1.7., dva lístky na sobotu 2.7 a dva lístky na pátek a sobotu 1.7. a 2.7.)

Jaký je název první zahraniční kapely na festivalu Wandrfest?

Správná odpověď zněla:
THE PARANOID

Výherci:
David Kubiš (2x volný vstup na pátek)
Petra Pištěláková
(2x volný vstup na sobotu)
Jindřiška Zelená
(2x volný vstup na oba dva dny)
                                          

Své odpovědi posílejte na soutez@novinyvm.cz
do předmětu e-mailu napište heslo "Wandr fest"
The paranoid

Autor: pořadatelé Wandr festu

Publikoval: -kas-

Čtěte také

21. 8. 2023 - Dnes si v kině připomeneme výročí invaze roku 1968

Dnes si v kině připomeneme výročí invaze roku 1968
V den 55. výročí dramatické srpnové události roku 1968 si můžete vše připomenout díky filmovému představení "Muž, který sál v cestě".

11. 9. 2023 - Senioři se pobaví i poučí

Senioři se pobaví i poučí
Město Velké Meziříčí a Kraj Vysočina zvou na akci Informovaný senior, která se uskuteční již ve čtvrtek 5. října ve velkém sále Jupiter clubu.

13. 4. 2023 - Pouťové slavnosti nabídnou na náměstí šest koncertů

Pouťové slavnosti nabídnou na náměstí šest koncertů
O pouťovém víkendu 16.-18. června rozezní náměstí několik koncertů.

7. 6. 2023 - Muzeum na zámku hlásí omezení provozu od 7. do 11. června

Muzeum na zámku hlásí omezení provozu od 7. do 11. června
Od 7. do 11. června bude omezen návštěvnický provoz.


Komentáře ke článku

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

Diskuse uzavřena.

NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.

Vše pro ONLINE: webhosting - e-mail hosting - e-shopy - fakturační systém - SEO.
Nastavení cookies

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance
TOPlist