CAFÉ GUSTO - BRZY OTEVÍRÁME!
Dnes je 21. dubna 2024, svátek má Alexandra, zítra Evžénie.
  • O mimořádné odměny pana starosty a místostarosty ve Velkém Meziříčí se zajímala také celostátní televize NOVA. Reportáž byla odvysílaná v pořadu Televizní noviny 21. 4. 2024 cca v čase 20:07.
  • Letní zahrádky restaurací se vrací. První roste před Jupiter clubem.
  • Část cesty Balinským údolím je nově vysypána štěrkovou drtí.
  • Dobrovolní hasiči v sobotu staví na Fajťáku hranici na pálení čarodějnic.
  • Stavba chodníku k dálnici pokračuje.
  • Vůbec první výstava v sýpce za Dózou. Ve dvou patrech vystavují své díla žáci výtvarného oboru ZUŠ.

Přesvědčivá výhra mladších dorostenek nad Žeravicí

- - 26. 2. 2024 - komentářů  0
Společné foto mladších dorostenek.

V dalším domácím utkání přijely hráčky z Žeravice, kde jsme na podzim prohrály a tak bylo soupeři co vracet.

2. liga mladší dorostenky - Morava - 16. kolo

TJ Sokol Velké Meziříčí - SK Žeravice 39:17 (19:7)

Hostující tým přijel bez hráčky, která měla na podzim velký podíl na vítězství týmu Žeravice  a bylo to na jeho hře velmi znát. Holky, po zlepšujících se výkonech v minulých zápasech a u starších žákyň výborných výsledcích a kvalitní hře v žákovské lize, na soupeřky nastoupily koncentrovaně od první minuty. Díky rychlé a kvalitní hře byl v polovině prvního poločasu průběžný výsledek 12:4. Skóre na konci prvního poločasu bylo 19:7.

V poločasové přestávce bylo potřeba jen upřesnit několik herních situací a především udržet u holek nasazené tempo.

Na začátku druhého poločasu holky zkoušely dohodnuté herní situace z tréninku, proto chvílemi souhra trochu vázla, ale s postupem času se dostaly holky opět do tempa a výsledek se zastavil na konečných 39:17.

V zápase se projevila větší kvalita našich hráček a především stále se zlepšující, jak útočná, tak obranná, hra celého týmu Obě brankářky potvrdily spolehlivý výkon.

Vyloučení: 4:3, 7m hody: 7/6 : 4/3

Hrály: Součková Marcela, Králíková Helena - Chalupová Monika (13/2), Pospíšilová Vendula (12/1, Buršíková Tina (4), Juhošová Sára (4/1), Klinerová Natálie (2/1), Rösslerová Barbora (1), Pospíšilová Anna (1), Harčariková Nikol(1), Dvořáková Veronika (1/1), Kůpová Kateřina

Trenéři: Tomáš Partl, Radka Matušíková

Autor: Ondřej Poul

5. 12. 2023 - HÁZENÁ: Na závěr podzimu odváží muži důležité body z Kuřimi

HÁZENÁ: Na závěr podzimu odváží muži důležité body z Kuřimi
K poslednímu letošnímu utkání jsme zajížděli do městské sportovní haly v Kuřimi, na jejíž palubovce jsme doposud nedokázali vyhrát.

27. 2. 2024 - Mladší žákyně v zimní přípravě nezahálely

Mladší žákyně v zimní přípravě nezahálely
V zimním období naše mladší žákyně nejen, že trénovaly, ale také se zúčastnily několika přípravných turnajů. Odehrály lepší i horší zápasy, postupně se zlepšovaly, zvyšovaly si herní sebevědomí a je na nich...

19. 4. 2024 - Krajské derby pro Nové Veselí

Krajské derby pro Nové Veselí
V sobotu odpoledne se v Novém Veselí uskutečnilo sokolské derby. Dlouho se hrála vyrovnaná partie, ale domácí hráči si utkání pohlídali a dva body do tabulky zapsali oni.

3. 10. 2023 - Starší dorostenci dostali lekci s Olomouckou akademií

Starší dorostenci dostali lekci s Olomouckou akademií
Nedělní odpolední utkání v Kostelci proti Házenkářské Akademii Olomouckého Kraje naši dorostenci nezvládli. Zápas z naší strany postrádal potřebné nasazení a náboj, což vyústilo ve vysokou porážku 35:18.