Sdružení rodičů při Gymnáziu Velké Meziříčí, učitelský sbor a studenti gymnázia uspořádali již tradiční ples. Gymnázium v letošním roce oslaví 125. výročí od svého založení. Besedy a studentské věnečky získaly tradici již před 2. světovou válkou, první polonéza byla tančena v roce 1951. "Jsme ráda, že na tuto tradici můžeme dnes navázat," uvedla ve své zdravici ředitelka gymnázia Mgr. Ilona Pokorná. Poté patřil sál studentů, kteří pod vedením Lukáše Dočkala a Karolíny Trutnové secvičili opravdu parádní taneční vystoupení, jak můžete vidět v našem videu z plesu. Polonézu studenti zopakovali znovu ještě před půlnocí. K tanci a poslechu hrála celý večer kapela M.E.Š. Ve 22 hodin proběhlo vystoupení absolventů i současných členů pěveckého sboru, který vede Markéta Rosová Prudíková. Losování hlavních cen bohaté tomboly, ve které bylo přes 400 cen od sponzorů plesu, proběhlo přesně o půlnoci.
Letošní maturanty čeká ještě v březnu další ples, tentokrát maturitní spojený s šerpováním letošních maturujících.
Autor: připravila redakce NovinyVM.cz
Publikoval: -kas-
Fotogalerie









































