Bylo tam o mne pečováno tak dobře, že jsem se mohl vrátit do svého bytu, do běžného života. Chtěl bych poděkovat ženám-pečovatelkám, které se tam o klienty starají. Byly velmi pečlivé a lidské. Jsem jim všem vděčný za to, jak svoje povolání vykonávají. Mají kromě povolání také svůj vlastní život, své rodiny, své starosti. Přesto jsou skvělé. Paní ředitelce Mgr. Nachtingalové děkuji za to, jak výborně je toto oddělení organizováno a jak v případě potřeby reaguje okamžitě. Na pobyt v tomto zařízení budu rád vzpomínat.
Autor: Pavel Janšta
Publikoval: -kas-













