Na hosty v barevně nasvícené synagoze čekalo celkem sedmnáct výborných vystoupení mladých muzikantů z hudebních oborů ZUŠ Velké Meziříčí. Úvodní slovo měly dvě mladé slečny Zuzana Pacalová a Simona Konečná. Potom už se na podiu střídalo jedno vystoupení za druhým. Hrálo se na housle, kytaru, klavír, trubku a pozoun. Pod pedagogickým vedením Hany Bednaříkové, Hany Doležalové, Petry Mackové, Petra Němce a Josefa Vaňhary žáci nacvičili a prezentovali skladby známých autorů Mozarta, Beethovena, Händla a dalších autorů.
Poslechněte si je v krátké ukázce
Autor: připravila redakce NovinyVM.cz
Publikoval: -kas-
Fotogalerie
























