PANORAMA FITNESS
Dnes je 19. června 2024, svátek má Leoš, zítra Květa.
  • Školní sbory koncertovaly v Jupiter clubu.
  • Cesta v Balinském údolí je posypána jemnou prosívkou. Do čtvrtka bude cesta zaválcována. Pak už se bude dobře jezdit i chodit. Více foto na našem Facebooku.
  • Oslavická se roztančila již na třetím ročníku školní taneční soutěže Star dance. Víc jak 50 fotografií najdete na našem Facebooku.
  • Bazény na koupališti jsou připraveny na spuštění provozu. K tomu by mělo dojít v pátek 21. června.
  • Silnčáři stále vylepšují stav vozovky na Uhřínovské silnici.
  • Aby se při pouti neprášilo...

V sobotu jedeme bojovat o návrat série do Velkého Meziříčí!

- - 22. 3. 2024 - komentářů  0

V sobotu 23. března jedeme ke druhému utkání série o udržení II. ligy. Na zimním stadionu ve Slaném budeme bojovat o vyrovnání série a její návrat k rozhodujícímu duelu do Velkého Meziříčí.

PRVNÍ ZÁPAS PLAY-DOWN LÉPE ZVLÁDLY ŘISUTY

Souboj o udržení druholigové příslušnosti odstartoval v sobotu 16. března ve Velkém Meziříčí a lépe ho zvládly hostující Řisuty. Meziříčští do utkání vstoupili lépe a po brance Adama Palečka vedli. V závěru první třetiny ale vůbec nezvládli vlastní přesilovku, ve které Řisuty srovnaly. Do druhé třetiny vstoupili lépe Buldoci, kteří se povzbuzeni vyrovnáním hnali do útoku. Ve 33. minutě šli hosté poprvé do vedení. Ve 38. minutě domácí dokázali brankou Jiřího Doležala srovnat na 2:2. Buldokům se podařil i vstup do třetí části, po brance ve 43. minutě ale přidali čtvrtou ve 47. minutě. Meziříčští museli otevřít hru a pokusit se o srovnání, výsledkem ale byla pouze pátá trefa Řisut. Tečku za prvním zápasem potom soupeř udělal v meziříčské power-play.

Sestava Velkého Meziříčí v prvním utkání:
Juda J. (Juda P.) - Trnka, Vlašín P., Slabý, Dolníček, Lašák, Ambrož, Kochánek - Burian V., Doležal, Orsech, Vedral, Šantora, Kotrba, Pejchal, Paleček, Nesvadba, Kuba, Juda M., Juráň

Sestava Řisut v prvním utkání:
Pánek (Zeithaml) - Kolářík, Zich, Volráb, Malovický, Růžička, Strnad, Janda - Řepka, Okegawa, Pulda, Čech, Chamrád, Petráš, Janeček, Výrut, Bílek, Patyk

Druhé utkání play-down II. ligy HC Řisuty - HHK Velké Meziříčí začíná v sobotu 23. března v 16:00 na zimním stadionu ve Slaném. Pokud nepojedete velkomeziříčský tým podpořit do Slaného, bude možné sledovat placený stream na czechicehockey.tv.

Autor: HHK VM

30. 10. 2023 - Havířov i ve VelMezu splnil svoji osmibrankovou normu

Havířov i ve VelMezu splnil svoji osmibrankovou normu
Souboj Velkého Meziříčí s týmem Havířova, který má v letošní sezóně ty nejvyšší ambice dopadl dle předpokladů.

15. 1. 2024 - Bystřické Orly zdolal B-tým HHK vysoko 1:6

Bystřické Orly zdolal B-tým HHK vysoko 1:6
Téměř celý zápas tlačili hosté svého soupeře před Benovu bránu, a kdyby využili více svých přesilovek, mohl být rozdíl ve skóre ještě vyšší.

8. 3. 2024 - Nově utvořený ženský hokejový tým FOX Vysočina se představí v Náměšti

Nově utvořený ženský hokejový tým FOX Vysočina se představí v Náměšti
Již v sobotu 16. března se na zimním stadionu v Náměšti nad Oslavou představí nově vznikající tým hokejistek.

27. 2. 2024 - Hokejové béčko poslední kolo nehrálo, ve čtvrtfinále se střetne s Pelhřimovem

Hokejové béčko poslední kolo nehrálo, ve čtvrtfinále se střetne s Pelhřimovem
Poslední, 22. kolo, základní části Krajské ligy mužů Kraje Vysočina se už odehrálo bez účasti béčka HHK, protože už mělo odehráno plný počet kol.