• Na náměstí se koná závěrečná afterparty 18. ročníku Evropského festivalu filozofie.
  • Dlouhý stůl na závěrečnou afterparty letošního filozofického festivalu se již chystá.
  • Ve Svitu jsou první kolotoče.

Ve Slaném jsme ztratili vyhraný zápas, sezóna končí

- - 24. 3. 2024 - komentářů  0
ilustrační foto.

Druhý zápas play-down jsme měli na zimním stadionu ve Slaném skvěle rozehraný, ani tříbrankové vedení ale nakonec na vyrovnání série nestačilo.

Do utkání naskočili i dlouhodobě zranění útočníci David Křenek a Milan Strnad a oba se ve druhé třetině zapsali do střelecké listiny.

Úvodní třetina utkání průběhem kopírovala první vzájemný zápas. V 10. minutě jsme šli po brance Petra Slabého do vedení, v 19. minutě Řisuty srovnaly brankou Bílka.

Druhá třetina přinesla hned pět branek. Ve 31. minutě byl domácí brankář otřesený po tvrdé střele Adama Palečka, na brankovou dorážku Davida Křenka nereagoval - 1:2. Ve 35. minutě meziříčští pěkně sehráli přečíslení a Milan Strnad po přihrávce Petra Slabého uklidil kotouč do odkryté branky - 1:3. O minutu později ujel domácí obraně Tadeáš Kuba a přesnou střelou zvýšil na 1:4. Následovala ale zbytečná oslabení a snížení na 3:4.

I do třetí části domácí vstoupili přesilovkou, kterou po 17 vteřinách využil Bílek. Největší šanci ve zbytku základní hrací doby měl 9 vteřin před jejím koncem Jiří Doležal, který ale v dobré pozici trefil pouze lapačku domácího gólmana.

Prodloužení netrvalo ani půlminutu. Po nevyužité meziříčské šanci se do útoku hnali domácí. Petráš nahodil lobem na branku a Daniel Čech skákající puk se štěstím usměrnil do branky.

Autor: HHK VM

4. 3. 2024 - Nedaří se. Po prohře s ValMezem padáme na poslední příčku východní konference

Nedaří se. Po prohře s ValMezem padáme na poslední příčku východní konference
V utkání s Valašským Meziříčím jsme, stejně jako ve středu se Žďárem nad Sázavou, doplatili na mizernou produktivitu.

26. 2. 2024 - V Šumperku jsme sahali po vyrovnání, třetí branku jsme ale nedali

V Šumperku jsme sahali po vyrovnání, třetí branku jsme ale nedali
Ze souboje se Šumperkem jsme ani napočtvrté nedokázali získat body.

18. 3. 2024 - Řisuty se v play-down ujímají vedení

Řisuty se v play-down ujímají vedení
Hokejisté Velkého Meziříčí budou muset v play-down II. ligy otáčet nepříznivý stav série. V souboji o udržení druholigové příslušnosti meziříčští na domácím stadionu prohráli 1. utkání s buldoky z Řisut.

27. 2. 2024 - Hokejové béčko poslední kolo nehrálo, ve čtvrtfinále se střetne s Pelhřimovem

Hokejové béčko poslední kolo nehrálo, ve čtvrtfinále se střetne s Pelhřimovem
Poslední, 22. kolo, základní části Krajské ligy mužů Kraje Vysočina se už odehrálo bez účasti béčka HHK, protože už mělo odehráno plný počet kol.