• ZUŠ Open pokračovala vystoupeními tanečního a literárně dramatického oboru. Ve velkém sále Jupiter clubu byly k vidění výjimečné výkony.
  • Na dopravním hřišti se koná soutěž mladých cyklistů.
  • Louka pod školou byla v pondělí dopoledne plná dravců. Konala se akce záchranné stanice pro dravé ptactvo Zayferus, která zajišťuje výukový program pro základní školy a letové ukázky dravců pro veřejnost.
  • Staví se nový most přes řeku Oslavu mezi Tasovem a Kamennou na silnici II/390.

V Lovosicích dorostenci bojovali

- - 27. 3. 2024 - komentářů  0
Tým dorostenců.

V nedělním popoledni dorostenci nastoupili proti Lovcům z Lovosic. Zápas byl dobře rozehraný, ale zranění jednoho z klíčových hráčů to zastavilo, a i když se hráči do utkání ještě vrátili, tak na lepší výsledek to už nestačilo.

1.liga starší dorost, 17. kolo

Lovci Lovosice - TJ Sokol Velké Meziříčí 34:28 (18:13)

Vstup do zápasu našim hráčům vyšel a dlouho se hrála vyrovnaná hra. Ve 20. minutě však došlo ke zranění kotníku dobře hrajícího Kuby Uchytila, který citelně chyběl v obraně. Toho domácí hráči využili a do poločasu odskočili na poločasový rozdíl 18:13.

Začátek druhé půle nebyl z naší strany povedený a rozdíl ve skóre se zvedl na osm branek. Naši hráči to však nezabalili, a ještě se nadechli k obratu. Poslední desetiminutovka nám vyšla, ale bohužel už to na větší zdramatizování nestačilo. Výsledek je to přijatelný, ale určitě se dalo odehrát lepší utkání.

Nyní dorostence čeká mezinárodní turnaj v Praze a následně v sobotu 6. dubna tradičně v 19 hodin utkání se Zlínem, kde bychom se chtěli poprat o další body do tabulky.

7m hody 0/1 : 1/4, vyloučení: 2:3 Průběh utkání ZDE

Sestava a branky: Tomáš Kučera, Martin Borkovec, Samuel Přikryl - Benjamin Rosa (10/1), Jakub Uchytil (9), Marek Sedlák (4), Tomáš Jelínek (2), Adam Krejčí (2), Vítek Smejkal (1), Filip Hradecký, Štěpán Čermák, Matouš Fiala, Jaroslav Pavlíček, trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Pavel Uchytil. Tabulka 1. liga starší dorostenci ZDE

Autor: Jana Šidlová, Házená Velké Meziříčí

28. 2. 2024 - Mladší žáci házené vyloupili Žeravice

Mladší žáci házené vyloupili Žeravice
V neděli 25.2.2024 vyrazili mladší žáci na přípravný turnaj do Žeravic.

14. 12. 2023 - Nejmenší házenkáři ovládli turnaj v Kuřimi

Nejmenší házenkáři ovládli turnaj v Kuřimi
V sobotu 9.12. odcestovali naši nejmenší házenkáři a házenkářky na tradiční Mikulášský turnaj Ferin Cup do Kuřimi.

19. 2. 2024 - Minižáci házené zvítězili na turnaji v Brně

Minižáci házené zvítězili na turnaji v Brně
V neděli 18.2. jsme se zúčastnili s našimi minižáky, doplnění o dva kluky z přípravky, turnaje Julec Cup pro minižáky ve velké házené 6+1 v Brně Juliánově.

26. 2. 2024 - Přesvědčivá výhra mladších dorostenek nad Žeravicí

Přesvědčivá výhra mladších dorostenek nad Žeravicí
V dalším domácím utkání přijely hráčky z Žeravice, kde jsme na podzim prohrály a tak bylo soupeři co vracet.