Na začátku tréninku jsme se zahřáli několika seznamovacími hrami, poté jsme se rozcvičili v rodinných dvojicích nebo trojicích, následovala atletická abeceda a starty z různých poloh. V hlavní části dominovala oblíbená překážková dráha a hra na Jelena s obměnami pozic (bomba, potopa, vichřice). Na závěr jsme se zklidnili u námořnické jógy a rozdali si dárečky - atletické zápisníčky, náramky a omalovánky.
Atmosféra na tréninku byla velmi přátelská a již se těšíme na další společný trénink, který proběhne na atletickém ovále.
„Běhej, házej, skákej rád, s rodiči to můžeš dát!“
Autor: Martina Nováčková
Publikoval: -kas-
















