Za tým Vysočiny byly do soutěže nominovány tři hráčky týmu HHK Velké Meziříčí: Amálie Karásková, Monika Antalíková a Bára Kolomazníčková. Po těžkých zápasech ve skupině se tým Vysočiny dostal až do finále. V něm hráčky z Vysočiny vyzvaly zatím neporažený tým Severní Moravy (Moravskoslezský kraj).
Finále, plné zvratů, skončilo v základní hrací době 2:2, a když se nerozhodlo ani v prodloužení, následovaly samostatné nájezdy. Ty skončily našim těsným vítězstvím a tak holky z týmu Vysočiny skončily na 1. místě.
Naše holky byly také oceněny individuálními cenami
Amálie Karásková - nejlepší útočník turnaje
Monika Antalíková - nejproduktivnější hráč turnaje

Vítězný tým kraje Vysočina
Autor: HHK VM
Publikoval: -kas-











