• Na náměstí se koná závěrečná afterparty 18. ročníku Evropského festivalu filozofie.
  • Dlouhý stůl na závěrečnou afterparty letošního filozofického festivalu se již chystá.
  • Ve Svitu jsou první kolotoče.

Tři velkomeziříčské hokejistky mistryněmi ČR krajských výběrů

- - 11. 4. 2024 - komentářů  0
Zleva: Bára Kolomazníčková, Amálie Karásková a Monika Antalíková.

Ve dnech 6. - 7. 4. 2024 proběhlo v Ledči nad Sázavou „Mistrovství ČR Dívek U15 krajských výběrů v hokeji". Soutěže se zúčastnilo 8 krajských výběrů z celé ČR.

Za tým Vysočiny byly do soutěže nominovány tři hráčky týmu HHK Velké Meziříčí: Amálie Karásková, Monika Antalíková a Bára Kolomazníčková. Po těžkých zápasech ve skupině se tým Vysočiny dostal až do finále. V něm hráčky z Vysočiny vyzvaly zatím neporažený tým Severní Moravy (Moravskoslezský kraj).

Finále, plné zvratů, skončilo v základní hrací době 2:2, a když se nerozhodlo ani v prodloužení, následovaly samostatné nájezdy. Ty skončily našim těsným vítězstvím a tak holky z týmu Vysočiny skončily na 1. místě.

V play-down se utkáme s Řisuty, začínáme v sobotu doma
Po nevydařeném závěru základní části východní konference II. ligy se hokejisté Velkého Meziříčí připravují na nechtěný vrchol sezóny, kterým bude stejně jako v minulé sezóně play-down. V sérii o udržení druholigové příslušnosti...

18. 3. 2024 - Řisuty se v play-down ujímají vedení

Řisuty se v play-down ujímají vedení
Hokejisté Velkého Meziříčí budou muset v play-down II. ligy otáčet nepříznivý stav série. V souboji o udržení druholigové příslušnosti meziříčští na domácím stadionu prohráli 1. utkání s buldoky z Řisut.

11. 3. 2024 - Třetí čtvrtfinálový zápas na pelhřimovském ledě nevyšel, B tým HHK skončil na 7. místě

Třetí čtvrtfinálový zápas na pelhřimovském ledě měl podobný vývoj jako ten první z minulého úterý.

1. 2. 2024 - Havířov stvrdil vítězství až v závěrečné třetině

Havířov stvrdil vítězství až v závěrečné třetině
Utkání mladého velkomeziříčského týmu s profesionálním celkem Havířova, přineslo po dvě třetiny relativně vyrovnaný průběh. Do rozhodujícího tříbrankového vedení se hosté dostali až ve 47. minutě, poté co ubránili dlouhé oslabení.